1. Hace 2 días · Goals to Petar Sučić, Martin Baturina and Marko Bulat gave Dinamo a 3-0 lead before Toni Fruk pulled one back for Rijeka in added time. In the end it was a comfortable victory for Dinamo who ...

2. Hace 2 días · Sjajnu asistenciju je poslao Petković, a Marko Bulat je zabio za 3-0. U sudačkoj nadoknadi Rijeka je ipak zabila počasni pogodak. Vrlo lijepo je u 92. minuti iz slobodnog udarca konačni rezultat postavio Toni Fruk. Hrvatski kup, finale (uzvratna utakmica): Rijeka - Dinamo 1-3 (Fruk 90+2 / Sučić 28, Baturina 42, Bulat 82), prva utakmica: 0-0

3. Hace 2 días · Vodeći pogodak za Dinamo postigao je Petar Sučić u 28. minuti. Prednost hrvatskog prvaka udvostručio je Martin Baturina u 42. minuti, a za konačnih 3-0 strijelac je bio Marko Bulat u 82. minuti. Utješni pogodak za Rijeku postigao je Toni Fruk u 92. minuti iz slobodnog udarca. Momčad Dinama pred finalnu utakmicu Hrvatskog kupa / Foto: Hina

4. Hace 6 días · Loptu je namjestio Marko Bulat i silovito opalio prema lijevom kutu. Čović je uspio obraniti taj udarac, ali je prvi na odbijenoj lopti bio 18-godišnji Luka Vrbančić i svojim prvim prvenstvenim pogotkom donio Dinamu 11. uzastopnu pobjedu u HNL-u.

5. Hace 2 días · Rijeka vs GNK Dinamo Zagreb 1-3 Martin Baturina, Marko Bulat & Petar Sucic score in win for Dinamo Match recap

6. Hace 1 día · 23:02 / 23.05.2024. Dinamo Zagreb holt sich das Double. 23. Mai 2024, 23:02. Dinamo Zagreb hat den kroatischen Pokal gewonnen, nachdem sie am Mittwochabend in Rijeka HNK Rijeka mit 3:1 bezwangen. Nachdem das Hinspiel des Finales letzte Woche in Zagreb torlos endete, war das Rückspiel eine ganz andere Geschichte, in der Dinamo Zagreb klar ...

7. Hace 2 días · U uzvratnom su susretu finala kupa na Rujevici večeras pobijedili Rijeku 3:1. Strijelci za Modre bili su Sučić u 28′, Baturina u 42′ i Bulat u 81′, dok je poraz Rijeke ublažio Fruk u 92′. 17. je to put da Dinamo osvaja hrvatski kup u ukupno 34. izdanju. Arijan Ademi je igrao do 81. minute, dok je Marko Bulat u igru ušao u 75. minuti.