1. Hace 6 horas · România a câștigat meciul din Grupa a IX-a cu 2–0, datorită golurilor marcate cu întârziere de Nicolae Stanciu și Valentin Mihaela, după ce kosovarul Vedat Muriqi a fost eliminat înainte de pauză. Elveția conduce grupa cu 14 puncte din șase meciuri, în timp ce România ocupă locul al doilea cu 12 puncte.

2. Hace 1 día · Vedat Muriqi i jashtëzakonshëm, shënon gol në minutën e fundit dhe shpëton Majorkën nga humbja. Shënoi golin e vetëm të Leverkusenit dhe fitoi Kupën e Gjermanisë, Granit Xhaka u shpall lojtari i ndeshjes. Babai i Xhakës reagon pas fitores së Leverkusenit: ...

3. Hace 1 día · Vedat Muriqi i jashtëzakonshëm, shënon gol në minutën e fundit dhe shpëton Majorkën nga humbja. Previous Next. Show Time. Show Time. U ndanë?! Çfarë ndodhi me Romeon dhe Heidin pas daljes nga Big Brother VIP Albania. Ilnisa dhe Meritoni kalojnë natën së bashku?

7. Hace 1 día · Vedat Muriqi, 90+3. Pablo Maffeo. Fotbalisté Getafe si připsali pátou porážku v řadě, když v rámci posledního 38. kola španělské LaLigy doma podlehli Mallorce 1:2.