1. Hace 12 horas · V semifinále přešel právě přes Real Madrid, který City letos vše vrátil i s úroky. Druhým finalistou byl Inter Milán. Real pak vyhrál Ligu mistrů v roce 2022, když ve finále porazil Liverpool. Dortmund pak také není finálový zelenáč, ušatou trofej získal ve skvělé sezoně 1996/97.

2. Hace 12 horas · Mostar. 9° / 22 ° Tuzla. 11° / 23° ... Borac ostao bez duple krune: Zrinjski osvojio Kup Bosne i Hercegovine. Generalna skupština UN-a. Rezolucija o genocidu u Srebrenici usvojena, evo ko je bio protiv i suzdržan. New York. Generalna skupština UN-a izglasala Rezoluciju o genocidu u Srebrenici!

3. Hace 12 horas · 28.05.2024. u 07:58. Boston najbolji na istoku. Boston Celticsi su osvojili titulu prvaka Istočne konferencije pobjedom od 105:102 nad Indiana Pacersima, "počistivši" ih u seriji sa 4:0 i rezervirajući mjesto u finalu NBA lige. Celticsi će se suočiti s pobjednikom finala Zapadne konferencije, gdje Dallas Mavericksi imaju vodstvo od 3:0 ...