1. Hace 5 días · Hrvatski vratar Dominik Livaković i Fenerbahče nadaju se osvajanju naslova prvaka u posljednjem kolu. Dominik Livaković bio je odličan u pobjedi svog Fenerbahčea kod Galatasaraya (0:1) za produžetak nade u naslov prvaka, a nakon posljednjeg sučeva zvižduka zakuhalo se na terenu i tribinama.

2. Hace 6 días · Gol odluke zabio je Caglar Soyuncu u 71. minuti nakon ubačaja iz kornera. Galatasaray do kraja utakmice nije uspio stvoriti niti jednu moguću priliku, pa je Fenerbahče ovom pobjedom odgodio pitanje prvaka za posljednje kolo. Dominik Livaković branio je cijeli susret, ali nije imao nijednu obranu.

3. Hace 6 días · Fener je do pobjede stigao premda je od 22. minute igrao bez isključenog Alexandera Djikua. Ganski veznjak je u 12. minuti zaradio prvi žuti, a deset minuta kasnije i drugi. Zanimljivo, oba žuta zaradio je zbog prekršaja nad urugvajskim veznjakom Lucasom Torreirom. Za pobjednički sastav odlično je branio Dominik Livaković.

4. Hace 5 días · Goalkeepers: Dominik Livaković (Fenerbahče), Ivica Ivušić (Pafos), Nediljko Labrović (Rijeka).

5. Hace 6 días · Za pobjednički sastav odlično je branio Dominik Livaković. Utakmicu je vodi domaći sudac Arda Kardesler, no u VAR sobi je sjedio Talijan Fabio Maresca, koji je nedavno vodio i kup utakmicu između Dinama i Hajduka.

6. Hace 6 días · Za pobjednički sastav odlično je branio Dominik Livaković. Utakmicu je vodi domaći sudac Arda Kardesler, no u VAR sobi je sjedio Talijan Fabio Maresca. Zanimljivo, za vrijeme zagrijavanja došlo je do naguravanja između domaćeg braniča Abdulkerima Bardakcija i suparničkog veznjaka Merta Yandasa.

7. Hace 5 días · Fenerbahçemiz, Dominik Livakovicin transferi için kulübü Dinamo Zagreb ve oyuncu ile anlaşma sağlamıştır. Anlaşma gereği kulübümüz yetiştirme bedeli hariç 6.650.000 Euro + 950.000 Euro bonus olacak şekilde bonservis bedeli ödeyecektir.