1. Hace 12 horas · Rivaldo: "Foarte frumos!" După meci, Rivaldo, câștigătorul Balonului de Aur din 1999 și multe alte trofee de prestigiu, a postat pe rețelele sociale mai multe fotografii de la eveniment, inclusiv una cu el și Gică Hagi, în care "Regele" îi ținea copilul cel mic în brațe.

2. Hace 12 horas · El tercero, cuarto y quinto fueron marcados en la segunda mitad por Edwarlyn Reyes al 78, Rivaldo Correa al 86 y Juan David Díaz al 90+2. Con este resultado, los campeones defensores sumaron 3 puntos y totalizan 30, afianzándose en la cima del campeonato, mientras que San Cristóbal se quedó con una unidad.

3. Hace 12 horas · Por altercados en tribuna sur baja, entre los mismos hinchas del Junior, se decidió suspender el encuentro. Junior vs Bucaramanga. En un duelo clave por la clasificación a la final de la Liga ...

4. Hace 12 horas · În partida Generația de Aur – World Stars, 3-2, au înscris Basarab Panduru (40), Gheorghe Hagi (63 – penalty), Constantin Gâlcă (72), respectiv Rivaldo (21) și Goran Pandev (28). Generația de Aur a ajuns în sferturile de finală la CM SUA 1994, când a pierdut la loviturile de departajare cu Suedia, scor 4-5.

5. Hace 12 horas · Rivaldo și Goran Pandev au punctat pentru Legendele Lumii, dar gloriile fotbalului românesc au produs o adevărată „remontadă”. Evenimentul a fost presărat cu momente speciale. Dorinel Munteanu a centrat excelent pentru Costel Gâlcă, iar acesta nu a iertat, aducând echipa Generației de Aur în avantaj.

6. Hace 12 horas · Legendele lumii au înscris primele două goluri ale partidei, prin Rivaldo şi Pandev, dar Generaţia de Aur a reuşit să reducă din diferenţă până la pauză. Basarab Panduru a marcat un gol spectaculos, ca în vremurile bune, din pasa lui Hagi. Liderul Generaţiei de Aur şi-a trecut şi el numele pe lista marcatorilor.

7. Hace 14 minutos · Live do Ciclista Amador Coroa, de SEG. A SAB. a parti das 07:21hs com Rivaldo um entregador por aplicativo que na live aborda o dia a dia deste serviço com i...