1. Hace 22 horas · Rezolucija o Srebrenici Njujork Nemačka Aleksandar Vuči ... "OVA REZOLUCIJA NOSI VIŠE ŠTETE NEGO KORISTI" Istoričar Cvetković: Genocid ne može biti lokalan! 16:23. Bookmark. UVODNU REČ IMA NEMAČKA: Najaktivnija u antisrpskoj kampanji, priča o genocidu a u njenom rodnom gradu istrebili sve Jevreje.

2. Hace 22 horas · Košarkaški klub Crvena zvezda (Serbian Cyrillic: Кошаркашки клуб Црвена звезда, transl. Red Star Basketball Club), usually referred to as KK Crvena zvezda or simply Crvena zvezda, currently named Crvena zvezda Meridianbet for sponsorship reasons, is a men's professional basketball club based in Belgrade, Serbia and the major part of the Red Star multi-sports club.

3. Hace 22 horas · Kadetska fudbalska reprezentacija Srbije savladala je Kipar sa 3:1 (1:1) u drugom kolu Evropskog prvenstva (U17). „Orlići“ nisu dobro otvorili meč, pošto je domaćin poveo u 34. minutu. Međutim, na izjednačenje se nije dugo čekalo, jer je u trećem minutu nadoknade vremena u prvom poluvremenu Cvetković postigao gol za 1:1.

4. Hace 22 horas · Jelena Cvetković, Ivana Jovanović, Aleksandra Kostić i Milica Milovanović će biti deo sudije ekipe za ovaj meč. Cvetkovićevoj je poverena uloga glavnog arbitra, dok će joj pomagati Jovanovićeva i Kostićeva, a u VAR sobi, sedeće Milica Milovanović, uz asistenta Momčila Markovića, dok će četvrti sudija biti Nikola Radaković.

5. Hace 22 horas · Podeli vest. Telo Dragana Cvetkovića, koji je nestao u ponedeljak, pronađeno je danas oko podneva na livadi iza jednog tržnog centra u Borči. Pronašli su ga pripadnici Uprave kriminalističke policije na osnovu njegovog mobilnog telefona koji su uspešno locirali. O svemu je obaveštena i ekipa Hitne pomoći koja je mogla samo da ...

6. Hace 22 horas · Poveo je Kipar golom Petrosa Joanua u 34. minutu, a preokret Srbiji donesli su pogocima Mihajlo Cvetković u trećem minutu nadoknade poluvremena, ... Vladan Šundić, Aleksandar Milojević, ...

7. Hace 22 horas · Glavni sudija: Cvetković Jelena 1. pomoćni sudija: Jovanović Ivana 2. pomoćni sudija: Kostić Aleksandra Četvrti sudija: Radaković Nikola. ... Aleksandar Jovanović ; Najlepši golovi 36. kola Mozzart Bet Super lige Srbije u sezoni 2023/24 ; Najnoviji rezultati. 18.05.2024 18:00 . Radnik. 0 - 0.