1. Hace 19 horas · Bartosz Snopczyński - 6 Lechia Tomaszów mazowiecki - III, 6,00. ... Bartłomiej Pawłowski, pomocnik Widzewa Łódź, podczas treningu doznał zerwania więzadła krzyżowego ACL.

2. Hace 1 día · Oto strzelcy dla Widzewa: 8 - Bartłomiej Pawłowski, 7 - Jordi Sánchez, 5 - Fran Álvarez, Imad Rondić, 3 - Andrejs Cigaņiks, Antoni Klimek, 2 - Fábio Nunes, Mateusz Żyro, 1 - Noah Diliberto ...

3. Hace 2 días · Łodzianie utrzymywali się w czubie tabeli, ale często wynikało to raczej z niefrasobliwości ich rywali, którzy sami gubili punkty. Los chciał, że o wszystkim zdecydować miała ostatnia kolejka. RTS od początku ruszył do ataku i już w 5. minucie gry gola zdobył Bartłomiej Pawłowski.

4. Hace 5 días · W środę operację kolana przeszedł kapitan Bartłomiej Pawłowski, którego czeka co najmniej pół roku przerwy. To najlepszy piłkarz pod względem goli i asyst zanotowanych w tym sezonie w Widzewie. Od dawna nie gra m.in. Niemiec Sebastian Kerk, z którym wiązano w klubie wielkie nadzieje.

5. Hace 5 días · W rewanżu padły trzy gole, wszystkie po przerwie i wszystkie w ciągu ośmiu minut. Wynik otworzył Bartłomiej Pawłowski, ale prowadzenie trwało bardzo krótko. Dwie minuty później wyrównał Filip Marchwiński, a niedługo po nim na 2:1 dla poznaniaków trafił Kristoffer Velde.

6. Hace 2 días · Zarówno podczas Rajdu Świdnickiego, jak i Rajdu Nadwiślańskiego najlepsi okazali się Bartłomiej Madziara i Mateusz Pawłowski (Subaru Impreza 555), wyprzedzając świdnickiego kierowcę Marcina Majchera i jego pilota Daniela Leśniaka (Subaru Legacy 4WD Turbo). Na trzecich lokatach finiszowali Filip Stopa i Rafał Ślęczka (BMW M3 E36).

7. Hace 5 días · Gole dla gości zdobyli wówczas Fran Alvarez (16), Antoni Klimek (90) oraz Bartłomiej Pawłowski (90), natomiast dla rywali trafił wówczas Jesper Karlström (88). Karnego nie wykorzystał wówczas...