1. Hace 22 horas · U prvom poluvremenu utakmice Borusija je bila konkretnija i stvorila je više šansi, ali presudilo je to što je Real prvi postigao gol. To im je pomoglo da nametnu svoj ritam i drže kontrolu do kraja”, rekao je Igor Duljaj. U utakmici je uživala i Tijana Bogdanović, koja ne propušta finale LŠ. „Utakmica za pamćenje, uz pobedu Reala ...

• Informer

Na "Tašmajdanu" u Beogradu finale su među mnogobrojnim...

• Republika

Igor Duljaj uživao u meču. - Real je tim za koji sam u...

2. Hace 22 horas · Među gostima našla su se i imena iz sveta fudbala i sporta, kao što su Igor Duljaj, koji je u ovom takmičenju igrao 25 utakmica u dresovima Partizana i Šahtjora, zatim srebrna olimpijka u tekvondou Tijana Bogdanović, srpska Dejvis kup reprezentativka u tenisu Nina Stojanović, kao i brojni drugi prijatelji fudbala i brenda Heineken®.

3. Hace 22 horas · Poslednje kolo Prve opštinske lige Lazarevac odigrano je proteklog vikenda, posebnu pažnju privukla su tri duela koji su odlučivali o pitanju šampiona.. U odlučujućih 90 minuta tri kluba ušla su sa istim brojem bodova, Mladost iz Baroševca držala je lidersku poziciju, uz bolji međusobni skor u odnosu na imenjaka iz Čibutkovice i Burova, koji su takođe imali po 33 osvojena boda.

4. Hace 22 horas · Proteklog vikenda sastav Belih Orlova je stigao do titule prvaka. U okviru pretposlednjeg kola Druge rasinske okružne lige ekipa Kamnoresca iz Dublja ugostila je sastav Beli Orlova iz Tobolca. Domaći tim je u ovaj meč ušao sa pretposlednje pozicije na tabeli, dok su gosti bili na prvom mestu. Imajući u vidu sam plasman, kao i da su ostala ...

5. Hace 22 horas · Fudbal niže lige - Prvi mečevi su na programu predstojećeg vikenda, dok su revanši na programu za 3-4 dana.