1. Hace 1 día · Rivaldo: "Foarte frumos!" După meci, Rivaldo, câștigătorul Balonului de Aur din 1999 și multe alte trofee de prestigiu, a postat pe rețelele sociale mai multe fotografii de la eveniment, inclusiv una cu el și Gică Hagi, în care "Regele" îi ținea copilul cel mic în brațe.

2. Hace 1 día · El tercero, cuarto y quinto fueron marcados en la segunda mitad por Edwarlyn Reyes al 78, Rivaldo Correa al 86 y Juan David Díaz al 90+2. Con este resultado, los campeones defensores sumaron 3 puntos y totalizan 30, afianzándose en la cima del campeonato, mientras que San Cristóbal se quedó con una unidad.

3. Hace 1 día · Por altercados en tribuna sur baja, entre los mismos hinchas del Junior, se decidió suspender el encuentro. Junior vs Bucaramanga. En un duelo clave por la clasificación a la final de la Liga ...

4. Hace 1 día · În partida Generația de Aur – World Stars, 3-2, au înscris Basarab Panduru (40), Gheorghe Hagi (63 – penalty), Constantin Gâlcă (72), respectiv Rivaldo (21) și Goran Pandev (28). Generația de Aur a ajuns în sferturile de finală la CM SUA 1994, când a pierdut la loviturile de departajare cu Suedia, scor 4-5.

5. Hace 1 día · Rivaldo și Goran Pandev au punctat pentru Legendele Lumii, dar gloriile fotbalului românesc au produs o adevărată „remontadă”. Evenimentul a fost presărat cu momente speciale. Dorinel Munteanu a centrat excelent pentru Costel Gâlcă, iar acesta nu a iertat, aducând echipa Generației de Aur în avantaj.

6. Hace 1 día · Legendele lumii au înscris primele două goluri ale partidei, prin Rivaldo şi Pandev, dar Generaţia de Aur a reuşit să reducă din diferenţă până la pauză. Basarab Panduru a marcat un gol spectaculos, ca în vremurile bune, din pasa lui Hagi. Liderul Generaţiei de Aur şi-a trecut şi el numele pe lista marcatorilor.

7. Hace 20 horas · Live do Ciclista Amador Coroa, de SEG. A SAB. a parti das 07:21hs com Rivaldo um entregador por aplicativo que na live aborda o dia a dia deste serviço com i...