1. Hace 2 días · A DVSC labdarúgócsapata múlt hétvégén Felcsúton, a Puskás Akadémia otthonában 4–1-es vereséggel zárta a 2023/2024-es szezont. A Loki-játékosok közül volt olyan, aki a mérkőzés után visszatért Debrecenbe, a légiósok pedig rögtön a hazájuk felé vették az irányt. Így tett a francia-portugál Brandon Domingues is, aki az Instagram-oldalán is üzent a szurkolóknak.

2. www.ceroacero.es › partido › 2024/05/18-puskas-akademia-fc-debreceniPuskás Akadémia FC - ceroacero.es

Hace 6 días · Aquí está el resumen del partido Puskás Akadémia FC - Debreceni, de 18-05-2024. Consulta los resultados, las estadísticas y los momentos clave de este choque de NB I 2023/24.

3. Hace 23 horas · adidas Basketball has officially revealed the 17th annual Eurocamp roster, comprised of the top 18-22 year old basketball players, seasoned coaches, and special guests, which will take place in ...

4. 9 de may. de 2024 · Utóbbi találkozó egyetlen gólja különösen emlékezetes: a Stefanelli által elrontott büntetőt Brandon Domingues befutása miatt újrarúgatta a játékvezető, az ismétléshez pedig már Tobias Christensen állt oda – több sikerrel. Debrecenben tarthatja életben az ezüstéremről szőtt álmait a Vidi. Forma.

5. 27 de abr. de 2024 · A 60. percben Brandon Domingues lőtt kevéssel mellé bevetődve, nagy helyzetben, aztán Vajda Botond bombázott fölé 16-ról. Fokozta a nyomást csapatunk, a 66. percben Ferenczi János fejese után a lécre tolta a labdát a vendégek kapusa.

6. 3 de may. de 2024 · A DVSC időről időre rövid, vicces videókat közöl a közösségi médiában. A klub futballistái közül legutóbb Brandon Domingues és Christian Manrique ült le a kamera elé. Manrique és Domingues barátsága a pályán is gyakran látszódik, a DVSC-t idén eddig 8 góllal segítették. Forrás: NS-archív.