1. 30 de abr. de 2024 · Ivanušec: Impresionirao me suigrač jer je sličan Gvardiolu, a Dinamu želim titulu. Luka Ivanušec protiv Go Ahead Eaglesa zabio je svoj drugi gol u dresu Feyenoorda u pobjedi 3:1. Sad je sumirao dojmove sezone u Nizozemskoj. “Sve je zaista dobro. Posljednjih je dana i ljepše vrijeme, to je puno bolje, nije više toliko kišovito.

2. 9 de may. de 2024 · Luka Ivanušec je veznjak Hrvatske nogometne reprezentacije koji trenutačno igra za Feyenoord. Euro 2024.: Ovo je sustav natjecanja prvenstva u Njemačkoj. Riječ je o 25-godišnjaku koji je karijeru počeo u Varaždinu gdje su ga primijetili skauti Lokomotive i doveli u Zagreb 2015.

3. 5 de may. de 2024 · Luka Ivanušec's TOTS Plus card is rated 93, he is 175cm | 5'9" tall, right-footed Croatia midfielder (CAM) that plays for Feyenoord in Eredivisie with High/Med work rates. He has 3-star weak foot and 5-star skill moves, giving him the ability to perform every skill move in the game.

4. 12 de may. de 2024 · Veznjak hrvatske nogometne reprezentacije Luka Ivanušec bio je asistent za prvi gol Feyenoorda u 3-2 (1-0) gostujućoj pobjedi protiv NEC-a iz Nijmegena u susretu predzadnjeg, 33. kola nizozemskog prvenstva. Ivanušec je u 45. minuti proigrao Stengsa koji je doveo sastav iz Rotterdama u vodstvo. U nastavku je NEC dva puta izjednačavao preko ...

5. 25 de abr. de 2024 · Luka Ivanušec na svoj drugi pogodak u dresu Feyenoorda čekao je još od 16. rujna kada je bio strijelac u pobjedi 6:1 protiv Heerenveena. Dočekao ga je večeras u gostima kod Go Ahead Eaglesa gdje je postigao pogodak za 2:0. Igraj na utakmice Eredivisie na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

6. sport.hrt.hr › medunarodni-nogomet › ivanusec-strijelac-u-pobjedi-feywenoorda-11522074Ivanušec strijelac u pobjedi Feywenoorda - HRT

5 de may. de 2024 · Ivanušec strijelac u pobjedi Feywenoorda. 05.05.2024. Hrvatski reprezentativni veznjak Luka Ivanušec bio je strijelac za Feyenoord u 5-0 (2-0) domaćoj pobjedi protiv PEC-a iz Zwollea u susretu 32. kola nizozemskog nogometnog prvenstva. U 41. minuti susreta Timber je pucao s 25 metara, a lopta je na putu prema golu pogodila Ivanušeca, koji ...

7. 5 de may. de 2024 · VIDEO Ivanušec zabio najčudniji gol svoje karijere: Ovo se rijetko viđa! To je treći Ivanušecov gol ove sezone, a igrao je do 57. minute. Hrvatski reprezentativni veznjak Luka Ivanušec bio je strijelac za Feyenoord u domaćoj pobjedi 5:0 (2:0) protiv PEC-a iz Zwollea u susretu 32. kola nizozemskog nogometnog prvenstva.