1. 15 de may. de 2024 · Pavel Hapal . Hapal přišel do Baníku na podzim loňské sezony jako náhrada za Pavla Vrbu, kterému se štace v Ostravě vůbec nepovedla, a tým se potácel na dně. Ostrava nakonec hrála v nadstavbě jen skupinu o udržení, ve které však dominovala.

2. 19 de may. de 2024 · Remíza 1:1 v Plzni z hlediska vývoje pohárových ambicí Baníku relativně nahrává. V Ostravě věří, že zvládnou poslední domácí kolo se Slováckem a dostanou pod tlak Mladou Boleslav, která nezvládne urvat tři body na Slavii. Trenér Pavel Hapal ale po utkání v Doosan Areně litoval, že se mužstvu nepodařilo vytěžit ze zápasu, kde domácí šetřili opory, ještě ...

3. 4 de may. de 2024 · Pak už Slavia dominovala,“ řekl ostravský kouč Pavel Hapal. První gól domácí sice dali až ve 28. minutě, ale když hned v úvodu druhé půle Chytil patičkou usměrnil střílený pas Douděry, bylo hotovo. Zvlášť když vzápětí dostal za došlápnutí na Holeše červenou kartu Tanko.

4. 11 de may. de 2024 · /FOTOGALERIE/ Čtvrté místo už není v rukou fotbalistů Baníku Ostrava. Svěřenci kouče Pavla Hapala nevyužili v sobotním duelu 2. kola nadstavbové skupiny o titul FORTUNA:LIGY proti Mladé Boleslavi několik šancí, naopak v úvodu inkasovali z kopačky Yusufa Hilala, prohráli 0:1 a právě Středočeši je vystřídali na pozici znamenající evropské poháry.

5. 3 de may. de 2024 · I teď chceme hrát aktivně a ne jen čekat, s čím Slavia přijde,“ vyhlásil Pavel Hapal, kouč Slezanů. Moc dobře si uvědomuje, že oba týmy jdou do utkání v jiných rolích: „Slavia bojuje o titul, my o čtvrté místo, takže jsou předpoklady, aby to byl pohledný a zajímavý fotbal.

6. 17 de may. de 2024 · Pavel Hapal byl v sestavě Sigmy asi nejzvučnějším jménem, Roman Hanus přišel do Olomouce z Tábora a potom už šel jenom níž. Radek Látal byl druhým reprezentantem v dresu Sigmy, ač v té době teprv budoucím, Milan Kerbr z Hradiště si o pět roků později taktéž zahrál na Euru. Radek Šindelář nikdy nereprezentoval.

7. 18 de may. de 2024 · Accede a toda la información, resultados y muchas más estadísticas del Baník Ostrava al minuto. Navega por nuestra web y descubre todo sobre tu equipo.