1. Hace 6 días · Sulmuesi i Kombëtares, Taulant Seferi ka shënuar golin e 12-të sezonal me Baniyas në Emiratet e Bashkuara Arabe. Për raundin e 24-t në kampionat, sulmuesi nga Kumanova kaloi Baniyas në avantazh pas 14 minutave lojë. "Gjahtar" para portës, Seferi edhe njëherë tregoi se është në formë për ftesën nga Sylvinho për në Euro 2024.

2. 14 de may. de 2024 · Taulant Seferi gjithnjë e më vendimtar te Bani Yas. Sulmuesi i kombëtares shqiptare shënoi dhe asistoi për skuadrën e Emirateve të Bashkuara Arabe, në barazimin 3-3 kundër Al Bataeh. Seferi ishte protagonisti kryesor në këtë 90 minutësh, pasi skuadra ku ai aktivizohet pas pjesës së parë po humbiste me shifrat 0-2.

3. 21 de may. de 2024 · Taulant Seferi has found his way to the net in the United Arab Emirates. The striker of the Albanian national team unlocked the 0-1 challenge in favor of Banija against Shabab Al-Alhli. This is the 11th goal for Sefer in the championship, while he assisted 5 others.

4. Hace 6 días · Taulant Seferi dhe goli po shndërrohen në një binom të pandashëm në Emiratet e Bashkuara Arabe. Sulmuesi i kombëtares shqiptare ishte sërish protagonist me Bani Yas, pasi shënoi golin e vetëm në humbjen 2-1 ndaj Shabab Al-Ahli Dubai. Një ekzekutim perfekt nga ana e Seferit, që i vetëm përballë portierit e kishte të thjeshtë të […]

5. Hace 12 horas · Los delanteros de la selección de fútbol de Albania para la Eurocopa 2024: Jasir Asani (Gwangju) Armando Broja ( Fulham) Mirlind Daku (Rubin Kazán) Arbër Hoxha (Dinamo Zagreb) Rey Manaj (Sivasspor) Taulant Seferi (Baniyas) Armando Broja es un delantero centro de gran estatura, aunque habilidoso y con velocidad.

6. 3 de may. de 2024 · PES 2021 Taulant Seferi Face – maker “Kruptsev” presented the face of the Albanian football player Taulant Fatmir Seferi for football eFootball Pro Evolution Soccer 2021. Seferi is an attacker of the Ukrainian club “Vorskla”. Note: This mod can be installed on Pro Evolution Soccer 2020. Installation: Setting for sider v6.4.0

7. 14 de may. de 2024 · Sulmuesi i Kombëtares, Taulant Seferi ka shënuar golin e 11-të sezonal, teksa ka dhuruar edhe asist për Bani Yas në ligën e futbollit të Emirateve të Bashkuara. Ekipi i tij barazoi 3-3 kundër Al Bataeh për javën e 23-të, me Seferin që bëri protagonistin.