1. Hace 3 días · Tomáš Souček ( Czech pronunciation: [ˈtomaːʃ ˈsoutʃɛk]; born 27 February 1995) is a Czech professional footballer who plays as a defensive midfielder for Premier League club West Ham United and captains the Czech Republic national team .

2. 18 de may. de 2024 · doc. Ing. Tomáš Rotter, CSc. Role na FSv. Kontaktní údaje. Místnost: B-621; Telefon: +420 22435 3877

3. 10 de may. de 2024 · 9:30 – St. Louis City porazilo Chicago Fire 3:1 a svůj podíl na tom měl i Tomáš Ostrák. ... 17:33 – Tomáš Souček dal po dvou měsících soutěžní branku a v zápase s o sestup bojujícím Lutonem poslal West Ham do vedení 2:1.

4. 19 de may. de 2024 · Tomáš Ostrák nastoupil v dresu St. Louis do druhého poločasu. Miami zařídil vítězství ve čtvrté minutě nastavení ekvádorský útočník Leonardo Campana, který skóroval po přihrávce Sergia Busquetse. Šestatřicetiletý Messi nastoupil poté, ...

5. 19 de may. de 2024 · FootballCritic (FC) has one main purpose - to help football fans of every level of obsession understand and enjoy the game just a little more. We provide exclusive analysis and live match performance reports of soccer players and teams, from a database of over 225.000 players, 14.000 teams, playing a total of more then 520.000 matches. Using our unique search, comparison and ranking tools, FC ...