1. 24 de ene. de 2024 · Duje i Ana Čop vjenčali su se 2021., nakon sedam godina veze, a 2022. dobili su kćerkicu Milu. Lokomotiva je u utorak pobijedila Dinamo na Maksimiru rezultatom 3:0, a junak utakmice bio je Duje Čop, koji je zabio sva tri gola.. Duji, koji je nekoć i sam igrao za Dinamo, velika podrška u karijeri je supruga Ana Čop, djevojačkog prezimena Kurobasa, kaštelanska manekenka koju su ...

2. Dujam "Duje" Čop (Vinkovci, 1. veljače 1990.), hrvatski nogometaš, sin nekadašnjeg Hajdukova napadača iz druge polovice 80-ih Davora Čopa. Duje je počeo igrati nogomet s osam godina u Vinkovcima, tamošnjoj Lokomotivi, a kasnije prešao u Cibaliju gdje mu je otac u to vrijeme bio trener. Kasnije odlazi u redove splitskog Hajduka gdje na proljeće 2007. prelazi u juniorsku momčad Joška ...

3. 24 de ene. de 2024 · DUJE ČOP (33) postigao je hat-trick u pobjedi Lokomotive protiv Dinama (3:0) u zaostaloj utakmici SuperSport HNL-a. Iskusni napadač zabijao je u petoj, sedmoj i 87. minuti, čime je Dinamu nanio četvrti poraz ove sezone, u kojoj se s Hajdukom i Rijekom bori za naslov prvaka. Čop je u srijedu, dan nakon velikog slavlja, dao izjavu za HRT.

4. 1 de feb. de 1990 · Duje Čop football player profile displays all matches and competitions with statistics for all the matches Duje Čop played in. Most important stats for each competition, including average Sofascore rating, matches played, goals, assists, cards and other relevant data are also displayed.

5. 24 de ene. de 2024 · Odigrao je Duje Čop (33) praktički savršenu utakmicu, iskusni je napadač dočekao svoju priliku i u potpunosti ju iskoristio za slatku osvetu svom nekadašnjem klubu. Utrpao je Čop hat-trick Dinamu usred Maksimira i odmah na startu proljetnog dijela sezone SuperSport HNL-a sa svojim suigračima iz Lokomotive kreirao senzaciju.

6. 23 de ene. de 2024 · Duje Čop (Foto: Luka Stanzl/Pixsell) U zaostalom susretu 4. kola SuperSport HNL-a Lokomotiva je šokirala Dinamo s dva brza pogotka u prvih deset minuta utakmice. Oba pogotka zabio je bivši dinamovac Duje Čop koji je iskoristio neopreznost domaće obrane, prvi je pogodak zabio u 5. minuti, a drugi već u 7. minuti i tako utišao Maksimir.

7. Pogledajte profil igrača Duje Čop (Lokomotiva) na Rezultati.com stranici. Statistika tijekom karijere (nastupi, golovi, kartoni) i povijest transfera.