1. Hace 5 días · Ljubljančani so s prodori tekmo znova obrnili v svojo korist, piko na i za končno zmago pa so postavila Alen Omić, Justin Cobbs in Luka Ščuka. V dresu Zmajev je Omić v statistiko z 20 točkami in 10 skoki vpisal dvojnega dvojčka, Zoran Dragić je dosegel 19 točk, kapetan Jaka Blažič pa 16.

2. Hace 5 días · Olimpija dobila prvo tekmo. 24. Maj 2024, ob 20:49. Ljubljančani povedli v košarkarskem finalu. Košarkarji Cedevite Olimpije so dobili prvo tekmo finala lige Nova KBM proti Kansaiju Heliosu. V Domžalah so zmagali s 94:87 (26:24, 48:48, 72:65). Druga tekma v seriji na tri zmage bo v nedeljo v ljubljanski dvorani Tivoli.

3. Hace 5 días · V tretji četrtini so zmaji začeli postopoma uveljavljati premoč. V obrambi so zapolnili raketo, a vseeno pazili tudi na zunanje položaje, v napadu pa se je Blažiču priključil še Alen Omić. Na polovici tretjega dela tekme je Olimpija vodila z rezultatom 62:53 in imela zgledne možnosti za pobeg.

4. Hace 3 días · Alen Omić in Dewayne Stewart sta tako minuto in pol do konca Olimpiji priigrala pet točk naskoka, kar je naposled ob gostujoči napakah zadostovalo za mirno končnico. Foto: Aleš Fevžer “Želimo presenetiti Olimpijo. Če tega cilja ne bi imeli, vse skupaj ne bi imelo smisla.

5. 19 de may. de 2024 · Dončić slavi u Americi, Kampaco čestita braći, a Omić…. Zadovoljstvo zbog osvajanja titule Crvene zvezde u ABA ligi na društvenim mrežama iskazali su asovi svetske košarke Luka Dončić i Fakundo Kapmaco. ZVEZDINA TITULA: Slavlje Zvezde, tuga Partizana (VIDEO) „Može Neda – rešio je posle 10 godina“ (VIDEO) Sferopulos: Odbranom ...

6. Hace 3 días · The last player to arrive was Slovenian national team center Alen Omić, while underperforming Radičević parted ways with the club. Zvezda finished first in the regular part of ABA League, having 19 wins and 3 losses, and reached finals by defeating Mornar 2–1 in series, but lost 3–1 in final series to Budućnost .