1. Hace 4 días · Slijedi Lovro Majer s ocjenom 6.7 u porazu Wolfsburga od Mainza 3:1. Sofascore. Lovro Zvonarek dobio je ocjenu 6.2 u porazu Bavaraca igrajući 56 minuta, a istu ocjenu dobio je i Matej Maglica čiji Darmstadt je teško poražen na gostovanju kod Borussije Dortmund 4:0.

2. 12 de may. de 2024 · BAYERN 2-0 WOLFSBURGO. Bryan Zaragoza emite señales El jugador español fue titular por primera vez con el Bayern e incluso marcó un gol que le fue anulado por fuera de juego de Müller.

3. 12 de may. de 2024 · El Bayern de Múnich volvió a sus quehaceres en la Bundesliga ganando por 2-0 al Wolfsburgo en la jornada 33 del campeonato. Thomas Tuchel dio entrada en su once a varios jugadores que no tienden a salir de inicio como Bryan Zaragoza. El malagueño anotó un gol anulado por fuera de juego, pero sí que valieron os que obraron Lovro Zvonarek y Leon Goretzka para defender la 2ª plaza de la tabla.

4. 4 de may. de 2024 · Lovro Majer je asistirao za drugi gol Wolfsburga, koji je s 3-0 nadigrao Darmstadt. Prvi pogodak za domaćina zabio je Patrick Wimmer u osmoj minuti, a tri minute kasnije Dabac Jonas Wind je na dodavanje Majera povisio 2-0. Danskom napadaču Windu lijepo je asistirao hrvatski reprezentativac Lovro Majer (26).

5. 6 de may. de 2024 · Lovro Majer. PREMIUM. Domaći nogomet Napravljena piramida U Egiptu su se Vatreni razgolitili, otkrivena je velika slabost, no Zlatko Dalić pronašao je novo, moćno oružje Piše Frane Vulas Po tko zna koji put Zlatko Dalić je s Hrvatskom iz bitke u kojoj su mu davane male ili gotovo nikakve šanse izišao kao pobjednik.

6. Hace 2 días · Lovro Majer viendrait de dire oui à Yuliana Yassimova, top modèle ukrainienne. L'idylle entre Lovro Majer et la mannequin n'était pas connue par les médias et ils vivraient leur amour au secret de tous depuis déjà quelques temps. Lovro Majer viendrait donc de se marier avec la femme et de lui dire 'oui' lors de leur mariage secret !

7. 12 de may. de 2024 · U redovima Wolfsburga cijelu je utakmicu odigrao Lovro Majer. Hoffenheim je s čak 6:0 slavio na gostovanju kod posljednjeplasiranog Darmstadta, a Andrej Kramarić odradio je svih 90 minuta te pritom upisao dvije asistencije, za četvrti i šesti pogodak svoje momčadi.