1. Hace 1 día · Slovenci, poleg njih je brez poraza zaenkrat le še Italija, kljub gladki zmagi do nje niso prišli z lahkoto. Turki, ki so predvsem odlično servirali, so se spet pokazali kot neugoden tekmec, imeli so tudi svoje priložnosti za ugodnejši izid. Predvsem to velja za drugi niz, ki so ga Slovenci izvlekli v končnici, tudi na podlagi izkušenj.

2. Hace 1 día · O ne prav gladki zmagi. Težka, trda tekma na zelo spolzkem igrišču. Težko je bilo teči in držati ravnotežje, a enako je veljalo tudi za njih. Prvi polčas je bil zelo dober, tudi zadeli smo hitro in držali obrambo, a zdaj se nam je že tretjo tekmo zapored zgodilo, da smo v drugem polčasu popustili.

3. Hace 1 día · Na roko jim namreč gredo tudi izidi njihovih največjih konkurentov v boju za vstopnico za Pariz. Slovenci, poleg njih je brez poraza zaenkrat le še Italija, kljub gladki zmagi do nje niso prišli z lahkoto. Turki, ki so predvsem odlično servirali, so se spet pokazali kot neugoden tekmec, imeli so tudi svoje priložnosti za ugodnejši izid.

4. Hace 1 día · Fukuoka, 5. junija - Slovenski odbojkarji so uspešno začeli tudi drugi turnir lige narodov v Fukuoki. Peta ekipa, ki jim je morala v ligi priznati premoč, je bila Turčija, varovanci Gheorgheja Cretuja so jo premagali s 3:0 in z izkupičkom petih zmag na petih tekmah vsaj začasno prevzeli vodstvo na lestvici. Slovenci, poleg njih je brez ...

5. Hace 4 días · The fight was for the interim belt, which could become a world championship title if Ukraine's undisputed world champion Oleksandr Usyk relinquishes his or is stripped by the sanctioning body.

6. Hace 2 días · Ukraine. Vladimir Putin at the Beijing Capital International Airport. Pic: Yue Yuewei/Xinhua via AP. Why you can trust Sky News. Key points. Big picture: Everything you need to know about the war right now. Kremlin denies disinformation campaign targeting Olympics. Russia could be ready to attack NATO in three years, Norway warns.

7. Hace 4 días · The war in Ukraine has claimed many lives, including former Olympic weightlifter Oleksandr Pielieshenko, who fought against the Russian invasion force.