1. 10 de may. de 2002 · Marko Brest en el Conference League. Marko Brest UNKNOWN. Nacimiento 2002-05-10; Edad 22; Dorsal 18; Altura Unknown cm.

2. Marko Brest si je z odličnimi igrami v pretekli in tudi aktualni sezoni pred koncem poletnega prestopnega roka priigral velik korak naprej v svoji karieri. Nadarjeni krilni napadalec je zapustil vrste Aluminija, za katerega je odigral 69 tekem in zabil 9 golov, ter podpisal za Olimpijo, ki naj bi zanj plačala odškodnino v višini okrog 200.000 evrov.

3. 10 de may. de 2002 · Marko Brest is 21 years old (May 10, 2002), 173 cm tall and plays for NK Olimpija Ljubljana. Marko Brest prefers to play with right foot. His jersey number is 18. If Marko Brest is going to be in NK Olimpija Ljubljana lineup, it will be confirmed on Sofascore one hour before the match starts.

4. V soboto bo na sporedu predzadnji večni derbi v sezoni 2023/24.Olimpija in Maribor bosta 156. obračun odigrala v Stožicah, sodnik Martin Matoša bo dal znak za začetek ob 18.30. Eden tistih, ki bodo naredili vse za slavje domačih, je tudi Marko Brest, ki je pred večnim derbijem razkril, da je bil lani, ko je zapuščal Aluminij, tudi tarča Maribora.

5. 11 de feb. de 2024 · Marko Brest je Olimpiji dal energijo, ki je zmajem močno manjkala skozi celotno tekmo. FOTO: Jure Banfi. Marko Brest je na igrišče v Stožicah ob zaostanku Olimpije proti Rogaški z 0:2 prišel v 72. minuti, v naslednjih 18 minutah pa jo rešil pred porazom. Najprej ji je priigral enajstmetrovko, potem pa v sodnikovem dodatku zadel za remi z ...

6. Le casque vélo Cadence de Marko Helmets se compose d'une coque robuste enveloppante en polycarbonate homologué CE EN1078 et d'une mousse intérieure en tissu respirant, démontable et lavable. Les oreillettes sont amovibles et vous permettent d’avoir chaud lors de la saison hivernale. Le cadence est composée de multiples ventilations pour ...