1. Hace 1 día · Podczas tej serii jako pierwszy pomylił się Przemysław Krajewski z Orlenu Wisły Płock. Skrzydłowy strzelił gola, ale jednocześnie przekroczył linię. Strzały Niko Mindegii, Haukura Prastarsona i Benoit Kounkoud zostały obronione przez bramkarzy. Kluczowy okazał się rzut Dylana Nahiego, z którym poradził sobie Jastrzębski.

2. Hace 1 día · Za to przewinienie dwie minuty kary otrzymał Przemysław Krajewski, a rzut karny wykorzystał Arkadiusz Moryto. Na 20 sekund przed końcem pierwszej odsłony czas poprosił trener gości Xavi Sabate. Bramki wyrównującej na 10:10 jego zespół nie zdobył, ...

3. Hace 1 día · W 17 minucie po bramce Arkadiusza Moryty z rzutu karnego było 5:5. W ataku pozycyjnym ciężko było się przebić Industrii przez dobrze grającą defensywę z Płocka. W 19 minucie dzięki świetnej interwencji Andiego Wolffa i technicznym rzucie Alexa Dujszebajewa mistrzowie Polski wyszli na prowadzenie 6:5. Ale cieszyli się z niego kilkanaście sekund, bo wyrównał Przemysław Krajewski.

4. Hace 18 horas · Wkrótce po tym ze skrzydła nie mylił się Przemysław Krajewski, a podyktowany rzut karny wykorzystał Arkadiusz Moryto. Na niecałe 10 minut przed końcem pierwszej połowy wykluczony z gry został Abel Serdio, skuteczną interwencję zaliczył Marcel Jastrzębski, a siódemkę Tina Lucina wybronił Andreas Wolff, dzięki czemu kielczanie powiększyli dystans do gości do dwóch trafień.

5. 19 de may. de 2024 · Po przerwie dystans do kielczan powiększył Przemysław Krajewski, natomiast w szeregach gości z koła bramkę zdobywał Nicola Tournat. Następnie w wyniku nieudanej akcji gospodarzy remis 8:8 ustanowił Daniel Dujshebaev. Chwilę później w szeregach Wiślaków punktował Przemysław Krajewski.

6. Hace 1 día · Orlen Wisła Płock: Mirko Alilovic, Marcel Jastrzębski – Gergo Fazekas 7, Tin Lucin 3, Miha Zarabec 2, Przemysław Krajewski 2, Dawid Dawydzik 2, Abel Serdio 2, Lovro Mihic 1, Niko Mindegia 1, Michał Daszek, Tomas Piroch, Marcel Sroczyk, Leon Susnja, Kiryl Samoila, Mirsad Terzic. Karne minuty: Industria - 8, Wisła - 14.

7. Hace 1 día · Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock zdobyli mistrzostwo Polski. W Kielcach po rzutach karnych wygrali z miejscową Industrią 20:20 (9:10), karne 8-7 i w finałowej rywalizacji zwyciężyli 2-0. Słuchaj radiowej Jedynki wszędzie tam gdzie jesteś! Sprawdź aktualną ramówkę, wysłuchaj ...