1. Hace 1 día · Od začetka sta koš domačih polnila Luka Ščuka in Alen Omić. Prav slednji je po zgolj šestih minutah igre poskrbel za prvo dvoštevilčno vodstvo gostov. Za tem je že svojo tretjo trojko zadel Jaka Blažič , Zoran Dragić pa nato s sedmim zadetim metom izza črte za Ljubljančane že ob koncu prve četrtine povsem dotolkel nebogljene Domžalčane (37:14).

2. Hace 23 horas · Najzaslužniji za slavlje Ljubljančana bio je centar Alen Omić, koji je imao dabl-dabl učinak od 20 poena i 11 skokova. dok je 23 poena Lenarta Sirca bilo nedovoljno Heliosu. 0 Komentara. Ne propustite Preporuka za vas Obavezno pročitati WEB preporuke ...

3. Hace 6 días · Najboljša strelca pri Cedeviti Olimpija sta bila Alen Omić z 20 in Zoran Dragić z 19 točkami, za Kansai Helios pa sta največ točk dosegla Malcolm Bernard (19) in Rok Nemanič (16). Ljubljančani so veliki favoriti za 21. naslov državnega prvaka. Domžalčani lovijo tretjo lovoriko v klubski zgodovini in prvo po letu 2016.

4. 14 de may. de 2024 · V drugi četrtini Ljubljančanom še vedno ni uspelo priti do prave igre, borbeni gostitelji so držali korak z njimi, je pa Alen Omić s prostima metoma dve minuti in pol pred koncem polčasa vendarle poskrbel za dotlej najvišjo prednost osmih točk. Toda tudi ta se je do glavnega odmora praktično stopila.

5. Hace 1 día · Alen Omić je bio ubedljivo najbolji igrač Cedevita Olimpije sa 20 poena, 11 skokova i šest asistencija. Stjuart je ubacio 17, Ščuka i Dragić po 13, Blažič 11 i Gregor Glas 10 poena. Lenart Sirc je ubacio 23. Košarkaši Cedevita Olimpije gostovali su ekipi Heliosa u Domžalama i ubedljivo su slavili rezultatom 91:78.

6. Hace 6 días · Zadnji koš na tekmi je dosegel Alen Omić, ki je s polaganjem po hitrem napadu le še potrdil zmago Cedevite Olimpije. V zasedbi pod vodstvom glavnega trenerja Zorana Martića je bil najbolj učinkovit Alen Omić z 20 točkami in 10 skoki. Sledila sta Zoran Dragić (19 točk in 5 skokov) in Jaka Blažič (16 točk in 5 podaj).