1. 16 de may. de 2024 · Srpski fudbaler Dejan Joveljić postigao je novi gol za Los Anđeles Galaksi, u emiju na gostovanju Minesoti (2:2). On je pogodio mrežu Minesote u 61. minutu, dva minuta pošto je ušao sa klupe ...

2. Hace 2 días · Dejan Joveljić je bio nezaustavljiv na terenu, postigavši dva gola i tako značajno doprinevši trijumfu svog tima. Već u četvrtom minutu postigao je prvi pogodak sa penala, a potom je u 66. minutu bio precizan sa jedanaesterca za vođstvo od 2-1.

3. Hace 2 días · Dva gola za LA Galaksi postigao je srpski fudbaler Dejan Joveljić u četvrtom i 66. minutu. Jednom se u strelce upisao Riki Puig u četvrtom minutu nadoknade vremena. Joveljić je bio starter u ekipi iz Los Anđelesa, a zamenjen je u 67. minutu. Srpski fudbaler je ove sezone u MLS ligi postigao devet golova. Jedini gol za Dalas postigao je Patrikson Delgado u 22. minutu. Gosti su meč ...

4. Hace 6 días · Dejan Joveljić odigrao je 84 minuta u pobedi Los Anđeles Galaksija protiv Hjustona (2:1), dok Jovan Mijatović i Strahinja Tanasijević nisu ulazili u igru za Njujork siti, koji je na strani dobio Nju Ingland 1:0 u okviru MLS.

5. Hace 2 días · Napadač Dejan Joveljić nastavio je sa sjajnim partijama u MLS, a u noći između srede i četvrtka je u dresu Los Anđeles Galaksija "izrešetao" mrežu Dalasa. Na tom meču, koji je obeležio sa dva pogotka, Joveljić je imao veliku podršku sa tribina, pošto je za njega navijao kapiten košarkaške reprezentacije Bogdan Bogdanović!

6. Hace 2 días · Dejan Joveljić slavi gol na utakmici Los Anđeles Galaksija i Dalasa foto: USA TODAY Network / ddp USA / Profimedia Momak rođen u Bijeljini prvi pogodak upisao je posle odlične akcije domaćeg tima, a gosti su izjednačili preko Patriksona Delgada u 22. minutu.