1. Hace 5 días · I.Ž./Hina. 19.05.2024 u 19:03. Ivan Perišić NK Hajduk Izvor: Pixsell / Autor: Ivo Cagalj/PIXSELL. Bionic. Reading. Nogometaši Hajduka su na Poljudu nakon preokreta svladali Goricu 2-1 (1-1) u prvom nedjeljnom susretu 35. kola SuperSport HNL-a. Poveli su gosti golom Rukavine u 23. minuti.

2. Hace 5 días · Nije ni u ovoj utakmici sve bilo idealno jer u 20. minuti uslijedio je šok za ‘bijele‘. Splet loših reakcija Hajdukove obrane doveo je Goricu u priliku za vodstvo, a realizirao je dinamovac na posudbi Gabrijel Rukavina. Brzo je uslijedio odgovor hajdukovaca koji do izjednačenja dolaze u 30. minuti golom Trajkovskog na asistenciju Mofuija.

3. Hace 6 días · 2024. Players. Current squad. The following players were called up for the 2024 UEFA European Under-19 Championship qualification. [1] Match dates: 20–26 March 2024. Opposition: Germany, Turkey and Romania. Caps and goals correct as of: 16 February 2024, after the match against Greece. Recent call-ups.

4. Hace 5 días · Mladi Gabrijel Rukavina zabio je za vodstvo Gorice, što je odraz ležerne igre Hajduka posljednjih mjesec dana. Hajduk je brzo izjednačio preko Trajkovskog, iskoristivši lošu obranu gostiju. U nastavku je Ivanković napravio neshvatljivu izmjenu, uvevši Eleza umjesto mladog Jurić-Petrašila.

5. Hace 5 días · Ivković o prvacima te "događanjima" oko Hajduka. 19.05.2024. Tomislav Ivković gostovao je u emisiji Stadion na Drugom programu HTV-a, a komentirao je osvajanje naslova Dinama i sezonu iza i pred zagrebačkim klubom. - Kad vidimo koji su igrači igrali od početka, koji su ušli s klupe, vidimo koliku širinu oni imaju.

6. Hace 5 días · Bijeli su doživjeli neugodno iznenađenje u 23. minuti kada je Gabriel Rukavina, inače Dinamov igrač na posudbi, nakon povratne lopte Dine Štigleca zabio Borni Buljanu kroz noge i utišao Poljud za Goričino vodstvo, no Hajduk se ipak uspio brzo vratiti u igru.

7. Hace 4 días · U nedjelju kompletirano je 24. kolo. Odigrane su 2 utakmice. Dinamo je preokrenio, dok je Borac bez muke zabio 11 komada. FERDINANDOVAC – DINAMO(P) 1:2 Strijelci su bili Ivan Rukavina u 9. minuti za Ferdinandovac, dok su za Dinamo golove postigli Matija Vrbanić u 22. minuti i Antonio Đuričić u 40. minuti. Ferdinandovac je sada […]