1. 14 de may. de 2024 · Sulmuesi i Kombëtares, Taulant Seferi ka shënuar golin e 11-të sezonal, teksa ka dhuruar edhe asist për Bani Yas në ligën e futbollit të Emirateve të Bashkuara.,taulant seferi,Legjionaret,Emiratet e Bashkuara Arabe. E martë 14 Maj 2024 - Përditësimi i fundit 17:48.

2. 21 de may. de 2024 · Tjetër gol nga Taulant Seferi në Ligën kryesore të Emirateve të Bashkuara Arabe. Sulmuesi kuqezi, pjesë e Bani Yas, shënoi që në minutën e 14-të në transfertë me Shabab Al-Ahli Dubai në ndeshjen që i përket raundit të 23-të.

3. 14 de may. de 2024 · Sulmuesi i Shqipërisë, Taulant Seferi kontribuoi me një gol dhe me një asist në Emiratet e Bashkuara Arabe, në barazimin 3-3 të skuadrës së tij, Bani. Breaking News. 18:37 VIDEO/ Gol dhe asist, Taulant Seferi shkëlqen në Emiratet e Bashkuara Arabe; 18:30

4. 22 de may. de 2024 · About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features NFL Sunday Ticket Press Copyright ...

5. 14 de may. de 2024 · VIDEO/ Gol dhe asist, Seferi protagonist i padiskutuar, i dhuron pikë Bani Yas-it. Sulmuesi i kombëtares shqiptare të futbollit, Taulant Seferi ishte protagonist i padiskutuar i skuadrës së Bani Yas në ndeshjen ndaj Al Bataeh, e vlefshme për raundin e 23-të të kampionatit të Emirateve të Bashkuara Arabe.

6. 22 de may. de 2024 · Taulant Seferi po kalon një sezon fantastik me klubin e tij Bani Yas, teksa ka shënuar përsëri ne ndeshjen që këta të fundit po luajnë kundër Shabab Al-Ahli Dubai, takim i vlefshëm për javën e 23-të të kampionatit së Emirateve të Bashkuara Arabe. Sulmuesi i kombëtares së Shqipërisë, arriti të shënonte në minutën e 14-të …

7. 14 de may. de 2024 · Sulmuesi i kombëtares shqiptare të futbollit, Taulant Seferi gjen rrugën drejt rrjetës dhe rikthehet te goli pas dy javësh. Ndërsa ndeshja Bani Yas-Al Bataeh, në kampionatin e Emirateve të Bashkuara Arabe ishte me rezultatin 0-2, Seferi rihap sfidën.