1. 19 de may. de 2024 · Starsport/Srđan Stevanović. Zadovoljstvo zbog osvajanja titule Crvene zvezde u ABA ligi na društvenim mrežama iskazali su asovi svetske košarke Luka Dončić i Fakundo Kampaco. ZVEZDINA TITULA: Slavlje Zvezde, tuga Partizana (VIDEO) „Može Neda – rešio je posle 10 godina“ (VIDEO) Sferopulos: Odbranom do titule koju posvećujem ...

2. 14 de may. de 2024 · V drugi četrtini Ljubljančanom še vedno ni uspelo priti do prave igre, borbeni gostitelji so držali korak z njimi, je pa Alen Omić s prostima metoma dve minuti in pol pred koncem polčasa vendarle poskrbel za dotlej najvišjo prednost osmih točk. Toda tudi ta se je do glavnega odmora praktično stopila.

3. Hace 4 días · Najboljša strelca pri Cedeviti Olimpija sta bila Alen Omić z 20 in Zoran Dragić z 19 točkami, za Kansai Helios pa sta največ točk dosegla Malcolm Bernard (19) in Rok Nemanič (16). Ljubljančani so veliki favoriti za 21. naslov državnega prvaka. Domžalčani lovijo tretjo lovoriko v klubski zgodovini in prvo po letu 2016.

4. Hace 4 días · Zadnji koš na tekmi je dosegel Alen Omić, ki je s polaganjem po hitrem napadu le še potrdil zmago Cedevite Olimpije. V zasedbi pod vodstvom glavnega trenerja Zorana Martića je bil najbolj učinkovit Alen Omić z 20 točkami in 10 skoki. Sledila sta Zoran Dragić (19 točk in 5 skokov) in Jaka Blažič (16 točk in 5 podaj).

5. Hace 4 días · Tesna prva tekma, z dvojnim dvojčkom Omića prva zmaga Olimpiji. Cedevita Olimpija je dobila tesno prvo finalno tekmo državnega prvenstva v košarki. Kansai Helios je premagala s 94:87. Še 40 sekund do konca so Domžalčani zaostajali le dve točki. Z 20 točkami in 10 skoki je bil statistično najboljši posameznik tekme Alen Omić.

6. 7 de may. de 2024 · Prošle godine je Partizan izgubio dva puta od njih, imaju jako dobreo pojedince, Jogi Ferel na kojeg treba da obratimo posebnu pažnju, isto kao i Alen Omić koji igra sjajnu sezonu. Neće biti nimalo lako, nismo baš u najboljem momentu, pogotovu posle ovakvog derbija ali moramo da se dignemo.