1. 10 de may. de 2024 · Atacantul croat Gabriel Debeljuh a reuşit o dublă (21, 39), iar nord-macedoneanul Isnik Alimi a punctat chiar înainte de pauză (45+1). Oaspeţii au avut un penalty, acordat pentru un henţ al lui Denis Renţa, dar kosovarul Albion Rrahmani a ratat, şutul său modest fiind apărat de portarul Roland Niczuly (54).

2. 18 de may. de 2024 · Sepsi OSK - football predictions and statistics. All scores of the played games, home and away stats, standings table.

3. 10 de may. de 2024 · Sepsi OSK și Rapid București s-au întâlnit la Sf. Gheorghe în cadrul etapei a noua din play-off-ul Superligii de fotbal. Sepsi OSK - Rapid 3-2. Cu șanse mici la un loc de cupe europene, cele două formații au oferit un meci spectaculos, cu multe faze de poartă. Giuleștenii au deschis scorul în minutul 17.

4. 10 de may. de 2024 · Isnik Alimi: 46' 3 - 1. 3 - 2. 63' B. Burmaz: Alineaciones; Muro; Eventos del partido. Goles. minuto 17' Gol de Claudiu Petrila. Gol de G. Debeljuh minuto 21' Gol de G. Debeljuh minuto 39' Gol de Isnik Alimi minuto 46' minuto 63' Gol de B. Burmaz. Tarjetas. T. Amarilla M. Stefanescu minuto 94' Ocasiones. Penalti parado

5. 11 de may. de 2024 · Sepsi OSK a bifat a treia sa victorie în play-off. În sezonul regulat, ambele meciuri direct au fost egale (0-0), iar în play-off, Sepsi s-a impus cu 1-0 la Bucureşti şi cu 3-2 acasă. ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe – FC Rapid Bucureşti 3-2 (3-1), Arena Sepsi OSK – Sfântu Gheorghe. Au marcat: Gabriel Debeljuh (21, 39), Isnik Alimi ...

6. 28 de abr. de 2024 · CFR a deschis scorul prin Muhar (6), dar covăsnenii au egalat din penalty, prin Isnik Alimi (20), după ce Alin Fică l-a faultat în careu pe Marius Ştefănescu.

7. 28 de abr. de 2024 · CFR Cluj a învins-o pe Sepsi Sf. Gheorghe, scor 2-1, în cadrul etapei a șaptea a play-off-ului SuperLigii României. Karlo Muhar a reușit o ”dublă” pentru ardeleni, în minutele 6 și 90+6, în timp ce Isnik Alimi a marcat pentru covăsneni. VIDEO cu rezumatul meciului CFR Cluj – Sepsi 2-1