1. 29 de abr. de 2024 · „Soha jobbkor” – mondhatja Damir Redzic, aki épp az örök rivális ellen szerezte meg első gólját a sárga-kék mezben. A volt ferencvárosi labdarúgó az ötödik dunaszerdahelyi gólt szerezte. „Nagyon örülök a találatomnak. Nemcsak azért, mert betaláltam, hanem főleg amiatt, hogy segítettem a csapaton és nem kellett izgulnunk az utolsó percekben.

2. Hace 5 días · A találkozón Csinger Márk (kezdőként, a 63. percig) és Redzic Damir (csereként, a 87. percben) lépett pályára a sárga-kékek magyar játékosai közül, de rövid szerepet kapott a hajrában a Ferencváros korábbi középpályása, az ukrán Ihor Haratin is.

3. 6 de may. de 2024 · 2024.05.05. 17:30. DAC: három gól, három pont. Nagy lépést tett Zólyombrézón az európai kupaszereplés felé a Dunaszerdahely. A góllövők személyében mintha a vasárnapi találkozó lemásolta volna a múlt heti Slovan elleni összecsapást. Matej Trusa, Vitális Milán és Damir Redzic talált be az ellenfél kapujába.

4. Hace 5 días · Vitális Milán Csinger Márk DAC Dunaszerdahely Redzic Damir. Folytatódik a remek, egyedülálló sorozat. Egymás után hetedszer került fel az európai focitérképre a DAC. A szombati, Zsolna elleni idegenbeli, trencséni 3–2-es győzelem után klubtörténelme során negyedszer szerzett ezüstérmet a felvidéki együttes a szlovák első osztályban bajnokságban.

5. 17 de may. de 2024 · Egyre jobb formát mutat a Ferencvárostól kölcsönben Dunaszerdahelyen szereplő magyar utánpótlás válogatott Damir Redzic. A magyar tehetség a Slovan ellen első gólját szerezte sárga-kékben, majd a következő fordulóban is betalált. A 21 esztendős tehetséget a dobogós esélyekről, a nemzetközi porondról, spanyol edzőjéről és a Fradiról is kérdeztük.

6. 5 de may. de 2024 · Hat perccel később a DAC másik magyar játékosa Damir Redzic is betalált, aki szintén a Slovan után sorozatban második gólját szerezte. A 21 esztendős Redzic a zólyombrézói védelem óriási hibáját használta ki és szerezte meg a DAC harmadik gólját a Zelpo Arénában.

7. Hace 6 días · 87 Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda: z ihriska odchádza Christián Herc, prichádza Ihor Charatin, z ihriska odchádza Fernand Goure, prichádza Damir Redzic. 85 Fanúšikovia DAC už naplno oslavujú výhru svojho tímu.