1. 18 de may. de 2024 · 18.05.2024. Nogometaši Rudeša neočekivanim su preokretom protiv Lokomotive došli od 0-3 u prvom poluvremenu do 3:3 na kraju dvoboja i tako osvojili bod u posljednjoj utakmici na svom stadionu u oproštaju od HNL-a. Dvostruki strijelac za Lokomotivu bio je Duje Čop (3, 45+2), a jednom je mrežu zatresao Mateo Marić (24).

2. 18 de may. de 2024 · Nogometaši Rudeša neočekivanim su preokretom protiv Lokomotive došli od 0:3 u prvom poluvremenu do 3:3 na kraju dvoboja i tako osvojili bod u posljednjoj utakmici na svom stadionu u ovoj sezoni hrvatskog prvenstva. Dvostruki strijelac za Lokomotivu bio je Duje Čop (3, 45+2), a jednom je mrežu zatresao Mateo Marić (24).

3. 18 de may. de 2024 · Dvostruki strijelac za Lokomotivu bio je Duje Čop (3, 45+2), a jednom je mrežu zatresao Mateo Marić (24). Čop je u 82. minuti propustio realizirati kazneni udarac za 'hat-trick'. Duje Kora č (50), Tomislav Mrčela (87) i Vanja Šare (90+3) bili su strijelci za Rudeš te uz sjajnog vratara Mateja Markovića, kreatori velikog ...

4. 18 de may. de 2024 · Duje Čop je preuzeo odgovornost, ali je njegov udarac u donji desni kut Matej Marković “pročitao” i sjajno obranio. I onda je uslijedio šok za Čabrajinu momčad. U 87. minuti na ubačaj Frana Topića, glavom je gol postigao Tomislav Mrčela i smanjio zaostatak Rudeša na samo jedan gol.

5. 18 de may. de 2024 · Čop je u 82. minuti propustio realizirati kazneni udarac za ‘hat-trick’. Duje Korač (50), Tomislav Mrčela (87) i Vanja Šare (90+3) bili su strijelci za Rudeš, te uz sjajnog vratara Mateja Markovića, kreatori velikog preokreta. Lokomotiva je prokockala priliku za prestizanje Osijeka i uspon na četvrto mjesto.

6. 18 de may. de 2024 · Dvostruki strijelac za Lokomotivu bio je Duje Čop (3, 45+2), a jednom je mrežu zatresao Mateo Marić (24). Čop je u 82. minuti propustio realizirati kazneni udarac za 'hat-trick'. Duje Korač (50), Tomislav Mrčela (87) i Vanja Šare (90+3) bili su strijelci za Rudeš, te uz sjajnog vratara Mateja Markovića, kreatori velikog ...

7. 12 de may. de 2024 · GOL! 2:1! Najstrožu kaznu realizirao je Duje Čop. 75' Potpuni preokret Lokosa, Čop pogađa iz kaznenog udarca! 79'