3 de may. de 2024 · Koprčani so dvoboj odprli bolje in v četrti minuti izzvali dobro posredovanje gostujočega vratarja Matije Orbanića. Strel od daleč je sprožil Fran Tomek. Veliko lepih priložnosti sicer nato ni bilo, nogometaši so se v izenačenem in čvrstem obračunu odločali za strele od daleč.

2. Hace 4 días · Na začetku 60. minute je bil Koper spet nevaren, na koncu je Wisdom Sule s peto žogo poslal malo mimo vrat, Fran Tomek pa je malce zatem sprožil od daleč, Klemen Mihelak je bil na mestu. V 80. minuti je Sule zadel vratnico, potem ko je bil sam pred vratarjem Mihelakom, nekaj trenutkov pozneje pa je iz bližine z glavo zgrešil Nik Omladič.

3. 10 de may. de 2024 · Guadalupe Moral. 10 MAY. 2024 7:00 Actualizada 10 MAY. 2024 11:52. No hay avances en siete años. Francisca Cadenas salió de su casa la noche del 9 de mayo de 2017 y desapareció de la tierra en un...

11 de may. de 2024 · Na začetku 60. minute je bil Koper spet nevaren, na koncu je Wisdom Sule s peto žogo poslal malo mimo vrat, Fran Tomek pa je malce zatem sprožil od daleč, Klemen Mihelak je bil na mestu. V 80. minuti je Sule zadel vratnico, potem ko je bil sam pred vratarjem Mihelakom, nekaj trenutkov pozneje pa je iz bližine z glavo zgrešil Nik Omladič.

5. Hace 1 día · The 2018–19 Wisła Kraków season is the 79th season in the Ekstraklasa and the 65th season in the Polish Cup .

6. 9 de may. de 2024 · 1 waiting Premieres May 9, 2024. ¡Descubre si el mundo del Strongman puede conquistar la lucha de brazos sin necesidad de años de experiencia! En este video, exploramos la fascinante pregunta de si...

7. 19 de may. de 2024 · Koper je zaradi izida v Stožicah v boju za četrto mesto v zaključku tekme proti Mariboru ob izidu 1:1 vse sile usmeril v napad, a je bil Fran Tomek pri golu v prepovedanem položaju, Var pa je razveljavil dosojeno enajstmetrovko, saj prekrška Svena Šoštariča Karića nad Wisdomom Sulejem ni bilo.