1. Hace 22 horas · Convocatoria completa de Croacia para la Eurocopa Porteros. Dominik Livaković (Fenerbahce), Ivica Ivušić (Pafos), Nediljko Labrović (Rijeka) Defensas

2. 20 de may. de 2024 · 20.05.2024 @ 07:25. Policija štiti igrače Fenerbahčea (Foto: Sportklub) Dominik Livaković bio je odličan u pobjedi svog Fenerbahčea kod Galatasaraya (0:1) za produžetak nade u naslov prvaka, a nakon posljednjeg sučeva zvižduka zakuhalo se na terenu i tribinama.

3. 6 de may. de 2024 · Podijeli : nordphotoxGmbHx xBratic nph00250 via Guliver Image. Golman Hrvatske i turskog Fenerbahčea Dominik Livaković otkrio je nepoznate detalje o sebi. U serijalu ‘Knjaz kod Vatrenih’, Robert Knjaz otišao je u Istanbul kod Livakovića. Hrvatski golman počeo se prvo baviti košarkom.

4. 19 de may. de 2024 · Who is Dominik Livaković? Dominik Livaković is 29-years-old, born on 09 January 1995, and is a right-footed professional football player from Croatia. Born in Zadar, Dominik Livaković has also played in Prva Liga for Dinamo Zagreb and in Prva Liga for Zagreb. He currently plays as a Goalkeeper in Süper Lig for club Fenerbahçe.

5. 19 de may. de 2024 · Oglas. VIDEO: Livakovićev Fener slavio u derbiju, odluka o prvaku u zadnjem kolu. Nogomet Autor: Sport Klub 19. svi 2024 20:18 0 komentara. Podijeli : Fenerbahče je ostvario bitnu pobjedu protiv Galatasaraya u gostima (1:0) i ostao u utrci za titulu s najvećim rivalom.

6. 12 de may. de 2024 · turska nogometna liga. Fenerbahče. Vratar hrvatske nogometne reprezentacije Dominik Livaković branio je čitav susret za Fenerbahce koji je u susretu 36. kola turskog prvenstva kao domaćin svladao Kayserispor sa 3-0 (2-0) i tako zadržao izglede za osvajanje naslova prvaka.

7. 19 de may. de 2024 · U DERBIJU. Livakovićev Fenerbahče pobijedio Galatasaray i produžio nadu u borbi za naslov. LOUISA GOULIAMAKI/REUTERS. VL. Autor. Hina. 19.05.2024. u 23:30. Fener je do pobjede stigao premda je od 22. minute igrao bez isključenog Alexandera Djikua. Ganski veznjak je u 12. minuti zaradio prvi žuti, a deset minuta kasnije i drugi.