1. 15 de may. de 2024 · Foto: Giannis Papanikos / Zuma Press / Profimedia. Kolo pre kraja Superlige Grčke u fudbalu odigrane su dve jako bitne utakmice u Solunu, odnosno Pireju, a pobede su upisale domaće ekipe. PAOK je sa čak 4:1 porazio Panatinaikos i vratio se na prvo mesto posle poraza AEK-a od Olimpijakosa 2:0!

2. 15 de may. de 2024 · Andrija Živković heroj Grčke! Odlučio derbi i poslao PAOK na korak do titule. Solun slavi Andriju Živkovića! Srpski reprezentativac sa dva gola i asistencijom doneo je trijumf PAOK-u nad Panatinaikosom 4:1 i kolo pre kraja grčkog prvenstva odveo ga na vrh.

3. 19 de may. de 2024 · Klub iz Soluna, koji predvodi naš reprezentativac Andrija Živković, osvojio je titulu zahvaljujući pobedi protiv najvećeg rivala Arisa, i to na njegovom terenu, rezultatom 2:1 u poslednjem kolu plej-ofa tamošnje Superlige. PAOK verovatno nije mogao da zamisli slađu titulu, drugu u poslednjih pet godina, a ukupno četvrtu u istoriji.

4. 17 de may. de 2024 · Blistao je Andrija Živković u pretposlednjem kolu Superlige Grčke, na krcatoj "Tumbi" sa PAOK-om ponizio Panatinaikos sa dva gola i jednom asistencijom u pobedi od 4:1, te nakon poraza AEK-a od Olimpijakosa vratio klub na prvo pred sam kraj šampionata.

5. 16 de may. de 2024 · Srpski reprezentativac Andrija Živković postigao je dva gola i upisao asistenciju u još jednom derbiju grčkog prvenstva i pogurao svoj tim na prvo mesto. Izvor: B92.Sport. Autor: B92.sport....

6. Hace 3 días · Srpski fudbalski reprezentativac Andrija Živković može da se pohvali uspešno završenom sezonom, osvajanjem titule prvaka Grčke sa ekipom PAOK-a.. Međutim, on se sada sprema za jedan od najlepših trenutaka u svom životu - venčanje. Prema informacijama grčkih medija, vihorno krilo će se uskoro venčati sa svojom izabranicom Grkinjom Elizabetom Ikonomu u svom rodnom Nišu.

7. 15 de may. de 2024 · Srpski reprezentativac Andrija Živković bio je neosporna zvezda meča, ulazeći u drugom poluvremenu umesto Brazilca i odmah pokazavši svoj talenat. Već u 72. minutu postigao je gol sa bele tačke, a potom je u 89. minutu asistirao za gol koji je praktično overio pobedu solunskog kluba.