1. 17 de jun. de 2024 · Dušan Tadić i ekipa pozdravljaju srpske navijače u Gelzenkirhenu. Srbija je bila blizu iznenađenja protiv favorizovane Engleske na startu Evropskog fudbalskog prvenstva u Nemačkoj, ali nije...

2. 17 de jun. de 2024 · Dušan Tadić je u meč sa Engleskom, u prvu utakmicu u dresu Srbije na evropskim prvenstvima ikad, ušao u 61. minutu, kao zamena za Aleksandra Mitrovića. To je rekorderu po broju odigranih utakmica za reprezentaciju (109) očigledno teško palo, jer je odmah po završetku meča koji je Srbija izgubila 1:0 to poželeo da podeli sa ...

3. 16 de jun. de 2024 · Fudbaleri Srbije poraženi su na startu Evropskog prvenstva od Engleske rezultatom 1:0, a utiske nakon utakmice je izneo kapiten tima Dušan Tadić.

4. 15 de jun. de 2024 · Posle učešća na Mundijalima u Rusiji i Kataru, Dušan Tadić je lider i kapiten reprezentacije Srbije na Prenstvu Evrope u Nemačkoj.

5. 18 de jun. de 2024 · Po završetku meča glavna tema u srpskim medijima bila je izjava Dušana Tadića. Kapiten "Orlova" po završetku utakmice zamerio je selektoru Draganu Stojkoviću Piksiju na tome što ga je ostavio na klupi za meč sa "Gordim albionom".

6. 17 de jun. de 2024 · Srbija izgubila utakmicu, ali dobila igru: Posle lošeg prvog poluvremenu, u drugom dobra partija „orlova“. I onda je Tadić, u maniru napadača kojima deli lopte, iskoristio šansu na tacni da se više ne jede u sebi već da se njegova gorčina izlije u javnost.

7. 18 de jun. de 2024 · Fudbaleri Srbije poraženi su na startu Evropskog prvenstva od Engleske rezultatom 1:0, a utiske nakon utakmice je izneo kapiten tima Dušan Tadić. Nije krio Tadić da mu je teško pala odluka selektora Piksija da on ne bude taj koji će početi ovu utakmicu.