1. 28 de abr. de 2024 · Така легендата Красимир Балъков дебютира с победа като треньор на Локомотив (София). на живо. Хебър - Локомотив (София) 0:2 (Развой на срещата по минути) Двубоят започва в 15:15 часа. Още в 7-ата минута дойде първата добра възможност в сметката на софийските "железничари".

2. Hace 1 día · Старши треньорът на Локомотив София Красимир Балъков заяви след победата с 1:0 над Пирин и осигуряването на място в Първа лига и през следващия сезон, че е много доволен от изпълнената цел

3. 14 de may. de 2024 · Красимир Балъков е един от най-добрите халфове в историята на родния футбол. Избран е в идеалния отбор на Световното първенство през 1994 г. и в идеалния отбор на България за всички времена. В родния елит има 143 мача и 35 гола.

4. 12 de may. de 2024 · Новият треньор на Локомотив София Красимир Балъков коментира пред БНТ спечелената 13 поредна шампионска титла на България от Лудогорец. Той е категоричен, че в Разград работят изключително професионално, което е в основната на успехите им.

5. 14 de may. de 2024 · Легендарният халф Красимир Балъков се включи в кампанията „Подкрепа за българските капитани“. Тя е за моряците Любомир Чанев и Данаил Веселинов, които бяха задържани заедно с кораба Galaxy Leader на 19 ноември 2023 година. Бала за пореден път показа, че е голям както на терена, така и извън него.

6. 28 de abr. de 2024 · Успешен дебют за Красимир Балъков начело на Локомотив София след победа над Хебър в efbet Лига. Кремена Младенова. снимка: БТА, архив. Пазарджик, 28.04.2024 17:16. (БТА) Първенство на България по футбол, мач от 31-ия кръг на efbet Лига (Трета група) между отборите на Хебър (Пазарджик) и Локомотив (София):

7. 28 de abr. de 2024 · Красимир Балъков дебютира начело на Локомотив София с победа над Хебър с 2:0 в мач от групата за оцеляване в плейофите на шампионата. Още в 10-ата минута "железничарите" откриха резултата, след като Симеон Мечев изведе Стив Траоре с дълго подаване. Халфът се измъкна с хубав финт и матира Дебърлиев.