1. Hace 3 días · Pavel Sulc operates in attacking midfield, while Prince Adu, Erik Jirka and Matěj Vydra are the dangermen up top. Form. Koubek’s side have had mixed results over their last three league games. A 1-1 draw with Slovan Liberec was followed by a 2-1 win against Sigma Olomouc and then a 3-0 reverse versus Slavia Prague.

2. Hace 20 horas · Viktoria Plzeň made 4 changes: Matěj Vydra for Daniel Vasulin (71′), Lukáš Červ for Alexandr Sojka (76′), Cadu for Erik Jirka (82′) and Lukáš Kalvach for Jiri Panos (82′). Player of the match: Václav Jemelka The player that probably impressed the most for Viktoria Plzeň was Václav Jemelka.

3. 1 de sept. de 2024 · Remízu fotbalistů Viktorie Plzeň v Liberci (1:1) zařídil svým gólem v 75. minutě střídající Matěj Vydra. Domácí vedli od 66. minuty po chybě brankáře Tvrdoně, až zkušený útočník zajistil svému celku bod, netradičně střelu zdálky a navíc svojí slabší levou nohou.

4. 1 de sept. de 2024 · Večerní nedělní bitva vítěze nemá. Slovan Liberec se s Viktorií Plzeň rozešel smírně 1:1, přičemž oba góly padly ve druhém poločase. Prosadili se domácí Marek Icha a hostující Matěj Vydra.

5. 17 de sept. de 2024 · Nejprve se tlačil do zakončení Matěj Vydra, ovšem obrana Olomouce se o něho postarala. Při vývozu míče ovšem Sigma kulatý nesmysl ztratila, přes Kalvacha se odrazil k PAVLU ŠULCOVI, který ho bleskově poslal k tyči.

6. 31 de ago. de 2024 · Matěj Vydra si připomněl své působení na britských ostrovech a významně pomohl svému týmu. Napadal rozehrávku Skotů, několikrát byl faulovaný. Po získání míče s ním upaloval co nejdále od vlastní branky. Velkou měrou přispěl k tomu, že se Hearts nedostali do náporu za nerozhodného stavu utkání.

7. Hace 2 días · Frankfurt confirmó los titulares para enfrentar a Viktoria Plzeň por la UEFA Europa League. Frankfurt y Viktoria Plzeň se enfrentan este jueves, desde las 16:00 en el Deutsche Bank Park por la ...