1. Hace 1 día · 26 Gjoko Zajkov. 34 Raul . 11 Nicusor Bancu. 18 Pyry Soiri. 12 Basilio Ndong. 5 Anzor Mekvabishvili. 8 Alexandru Mateiu. 19 Elvir Koljic. 4 Alexandru Cretu. 9 Andrei Ivan. 14 Lyes Houri. 28 Alexandru Mitrita. 20 Jovan Markovic. 37 Marian Danciu. 31 ȘTefan Daniel Bană Substitutes; 1 David Lazar. 24 Jalen Blesa. 27 David Barbu.

2. 16 de may. de 2024 · News about Gjoko Zajkov on Sports Mole with the latest player news, biographical information, pictures and more. MX23RW : Thursday, May 16 12:55:43| >> :60:167:167: Leeds vs. Norwich: 6 hrs 4 mins

3. Hace 1 día · Universitatea Craiova va fi a patra echipă care va reprezenta România în cupele europene în sezonul următor, după ce oltenii au câștigat finala barajului de Conference League cu Universitatea Cluj. În timpul regulamentar, cele două formații s-au întrecut în ratări, cea mai mare ocazie ...

4. Hace 1 día · Universitatea Craiova a câștigat dramatic barajul pentru cupele europene și s-a calificat în Conference League după un meci incredibil cu colegii studenți de la Universitatea Cluj. După 1-1 la finele celor 120 de minute, Craiova a învins cu scorul de 5-4 la penaltiuri, deși oltenii erau cu spatele la zid cu doar câteva minute înainte …

5. Hace 1 día · FOTO + VIDEO Au înnebunit salcâmii! Penalty-uri epice și Craiova ajunge-n Europa. Articol de Eduard Apostol, Valentin David (video), Alexandru Tomuțiu, Carmen Dumitru - Publicat duminica, 26 mai 2024 22:41 / Actualizat duminica, 26 mai 2024 23:36. Ce dramatic final pentru ultimul bilet în Conference League!

6. Hace 1 día · Universitatea Craiova s-a calificat în preliminariile Conference League, după ce a învins-o pe U Cluj, la loviturile de departajare. În timpul regulamentar scorul a fost 0-0, iar în prelungirile partidei cele două formații au marcat câte un gol. Meciul s-a decis la penalty-uri, acolo unde echipa lui Costel Gâlcă a avut mai mult ”sânge rece”.

7. Hace 1 día · Universitatea Craiova s-a calificat dramatic în Conference League la fotbal, după ce a învins-o pe Universitatea Cluj cu scorul de 5-4, la loviturile de departajare, duminică seara, pe Stadionul ''Ion Oblemenco'', în barajul pentru această competiţie europeană, în care scorul a fost egal după cele 90 de minute regulamentare (0-0) şi după prelungiri (1-1).