1. 11 de may. de 2024 · Gyurcsó Ádám csapata, az AEK Larnaca 1–1-es döntetlent játszott az APOEL vendégeként a ciprusi élvonalbeli labdarúgó-bajnokság felsőházában, az utolsó, 36. fordulóban. Ezzel az eredménnyel a hazai csapat bajnok lett. Megteltek az utcák zöld-sárga mezes AEK Larnaca-szurkolókkal.

2. 28 de abr. de 2024 · Gyurcsó Ádám Sepsi OSK Topolya. A sepsiszentgyörgyiek majdnem kihúzták kapott gól nélkül. CIPRUS. Az AEK Larnaca 1-1-es döntetlent játszott az Anorthosis ellen a ciprusi élvonal felsőházi rájátszásában. Gyurcsó Ádám az 56. percben lépett pályára a hazaiaknál.

3. Hace 1 día · AEK Larnaca FC (Greek: AEK; for short Αθλητική Έvωση Κίτιον Λάρνακας, romanized: Athletiki Enosi Kition Larnakas, "Athletic Union Kition of Larnaca") is a Cypriot professional football club based in Larnaca.The club was formed in 1994 after a merger of two historical Larnaca clubs, EPA Larnaca and Pezoporikos.The club also has a men's basketball team, a women's ...

4. 11 de may. de 2024 · 45 - Adam Gyurcso Gyurcso - Forward. Apoel Nicosia vs AEK Larnaca Stadium May 11, 2024 Name: GSP Stadium. City: Nicosia, Cyprus. Capacity: 22859. Apoel Nicosia - AEK Larnaca H2H Cyprus Division 1 16:00 May 11, 2024 ...

5. 11 de may. de 2024 · 2024.05.11. 20:16 Szerző: Bíró Ádám. eredmények légiósaink meccsek. Kerkez nélkül kikapott a Bournemouth. SZLOVÉNIA. A szlovén élvonalban az Aluminij a Rogaska otthonában nyert 4-1-re. A találkozó egyik főszereplője Tanyi Barnabás volt, hiszen a fiatal magyar támadó az első félidő végén két gólt is szerzett.

6. 11 de may. de 2024 · Get all of your football live results on AiScore.com! Where to watch APOEL Nicosia vs AEK Larnaca online?AiScore provides APOEL Nicosia vs AEK Larnaca (2024/05/12 00:00) live score tracker,h2h,prediction,match stats,lineups.