1. 25 de may. de 2024 · Amar Rahmanović (30) igrao je do 60. minute u remiju Krylye Sovetov i ekipe Nizhny Novgorod. Strijelac za Krylyu bio je Garre, a gol za goste zabio je Ze Turbo. Rahmanović je odigrao ukupno 29 mečeva za Krylyu, zabio sedam golova i četiri puta asistirao. Njegov tim je osvojio devetu poziciju sa 41 bodom.

2. 16 de may. de 2024 · FK Sloboda Tuzla će u subotu odigrati utakmicu 26. kola Prve lige Federacije BiH protiv Čelika. Fudbaler ruske Samare Amar Rahmanović, bivši igrač tuzlanskog kluba, pozvao je navijače Slobode da dođu na Tušanj.

3. Hace 2 días · The Bosnia and Herzegovina national football team ( Bosnian: Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine; Croatian: Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine; Serbian: Фудбалска репрезентација Босне и Херцеговине) represents Bosnia and Herzegovina in men's international football competitions, and is governed by the Football Association of Bo...

4. 18 de may. de 2024 · Amar Rahmanović (30) je igrao do 81. minute za poraženi tim. Dynamo je u Moskvi u duelu 29. kola ruskog šampionata savladao Krylyu Sovetov rezultatom 4:1. Povremenom bh. reprezentativcu je ovo bio 25. nastup u ligi, a sa šest golova je drugi strijelac svoje momčadi.

5. 18 de may. de 2024 · Amar Rahmanović (30) je igrao do 81. minute za poraženi tim. Povremenom bh. reprezentativcu je ovo bio 25. nastup u ligi, a sa šest golova je drugi strijelac svoje momčadi. Ukupno je odigrao 28 utakmica u svim takmičenjima, zabio sedam golova te dodao četiri asistencije.

6. 16 de may. de 2024 · Na spisku Barbareza se ne nalazi 12 igrača koji su bili kod Miloševića. To su Ibrahim Šehić, Amar Dedić, Eldar Ćivić, Adnan Kovačević, Renato Gojković, Nihad Mujakić, Miralem Pjanić, Gojko Cimirot, Amar Rahmanović, Nemanja Bilbija, Said Hamulić te Smail Prevljak.

7. 27 de may. de 2024 · Prvi gol za Tuzlake je u 22. minuti postigao iskusni Nikola Komazec, koji je sjajnim makazicama savladao protivničkog golmana, te je na taj način podigao publiku na noge, a pobjedu Slobodi je u 78. minuti svojim golom potvrdio Aleksandar Ignjatović.