1. Hace 1 día · Miedź: 39.Jakub Mądrzyk - 6. Andrzej Niewulis, 8. Tarsicio Aguado Arriazu, 10. Krzysztof Drzazga, 17. Michał Kostka, 22. Iwo Kaczmarski, 23. Jurich Carolina, 25.

2. Hace 3 días · News about Andrzej Niewulis on Sports Mole with the latest player news, biographical information, pictures and more. MX23RW : Friday, May 24 02:23:32| >> :120:3779:3779: Girona vs. Granada: 16 hrs 36 mins

3. Hace 1 día · Miedź: Jakub Mądrzyk - Michael Kostka, Nemanja Mijusković, Andrzej Niewulis, Jurich Carolina - Krzysztof Drzazga (82' Emmanuel Agbor), Iwo Kaczmarski (82' Patryk Pierzak), Tarsi Aguado ...

4. Hace 1 día · W Plebiscycie Piłki Nożnej Andrzej Niewulis otrzymał tytuł pierwszoligowca roku 2018. 10 kwietnia 2019 roku w półfinale Pucharu Polski zespół przegrał z Lechią Gdańsk . 24 kwietnia 2019 roku Raków pokonał na własnym stadionie 2:0 drużynę Podbeskidzia Bielsko-Biała w meczu 30 kolejki I ligi , dzięki czemu po 21 latach przerwy awansował do Ekstraklasy .

5. Hace 1 día · Gdański lider wyszedł na boisko, myśląc o urlopie, więc dostał lanie. Lechia była w sezonie 2023/24 najlepszą drużyną Fortuna 1. Ligi, dlatego zasłużenie awansowała do ekstraklasy. Jednak o ostatnim meczu sezonu najlepiej by było jak najszybciej zapomnieć. Gdańszczanie pojechali do Legnicy, gdzie zostali pokonani przez ...

6. 5 de may. de 2024 · W 81 minucie Andrzej Niewulis zdaniem arbitra w nieprzepisowy sposób powstrzymywał rywala we własnym polu karnym. Obrońca początkowo otrzymał żółtą kartkę, jednak po analizie VAR sędzia Wajda zmienił decyzję i pokazał defensorowi czerwoną kartkę. Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Bartłomiej Wasiluk.

7. 4 de may. de 2024 · Za moment do piłki w polu karnym dopadł Marcel Mansfeld i uderzając głową dał legniczanom prowadzenie. W 73 minucie Filip Mikrut huknął z dystansu wyraźnie nad bramką. W 81 minucie Andrzej Niewulis zdaniem arbitra w nieprzepisowy sposób powstrzymywał rywala we własnym polu karnym.