1. 11 de may. de 2024 · Bernard Berisha tregon klasin, sulmuesi shqiptar realizon gol dhe asist në kampionatin rus (Video) Akhmat Grozni triumfoi ndaj Krylja Sovetov në kuadër të javës së 28 të elitës së futbollit rus. Kjo skuadër triumfoi në transfertë me rezultatin e pastër 2-0, ku protagonisti absolut ishte Bernard Berisha.

2. 15 de may. de 2024 · Bernard Berisha hat das Autolackierhandwerk von der Pike auf gelernt und war danach lange im Flugzeugbau tätig, zuletzt als Prozess- und Materialingenieur. Dort arbeitete er mit «Akzo Nobel Aviation» zusammen und avancierte zum Experten für Lackspezifikationen, Applikations- und Materialtests.

3. 10 de may. de 2024 · 11 Maj, 2024 15:05. Madhësia e tekstit: Akhmat Grozni triumfoi ndaj Krylja Sovetov në kuadër të javës së 28-të të elitës së futbollit rus. Kjo skuadër triumfoi në transfertë me rezultatin e pastër 2-0, ku protagonisti absolut ishte Bernard Berisha. Shqiptari i Kosovës, fillimisht asistoi te goli i Mohamed Konata në minutën e 45-të.

4. 5 de may. de 2024 · Полузащитник «Ахмата» Бернард Бериша поделился эмоциями после матча 27-го тура чемпионата России, в котором грозненский клуб обыграл «Краснодар» со счётом 1:0. МИР Российская Премьер-лига . 27-й тур. 04 мая 2024, суббота. 19:30 МСК. Краснодар. Окончен. 0 : 1. Ахмат. Грозный. 0:1 Конате – 46' «Слава богу, нам удалось выиграть этот матч.

5. 11 de may. de 2024 · Bernard Berisha shows class, the Albanian attacker scores a goal and an assist in the Russian championship (Video)

6. 10 de may. de 2024 · Sinjali.com. 10 Maj 2024 17:25. Akhmat Grozny ka regjistruar fitore ndaj Krylya Sovetov, në kuadër të javës së 28-të në Premierligën e Rusisë. Akhmat Grozny triumfoi në udhëtim me rezultatin e pastër 0:2. Bernard Berisha kontribuoi me një asistim edhe një gol në fitoren e skuadrës së tij.

7. 10 de may. de 2024 · Kjo skuadër triumfoi në transfertë me rezultatin e pastër 2-0, ku protagonisti absolut ishte Bernard Berisha. Shqiptari i Kosovës, fillimisht asistoi te goli i Mohamed Konata në minutën e 45-të. Përveç kësaj, ai shënoi në minutën e 62-të një gol të bukur për të vulosur fitoren e Akhmat Groznit.