1. 17 de jun. de 2024 · Supruga Dušana Tadića je za mnoge misterija: Nema je u javnosti, ne hvali se raskošnim životom. Kapiten fudbalske reprezentacije Srbije, Dušan Tadić, već dugo je u skladnom braku sa suprugom Draganom. Ona ne voli da se javno eksponira, čuvaju svoj privatni život od javnosti prilično uspešno.

2. 17 de jun. de 2024 · Kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Dušan Tadić već 12 godina je u skladnom braku sa suprugom Draganom Vukanac, koja mu je najveća podrška i oslonac, kako u karijeri, tako i u životu.

3. 17 de jun. de 2024 · Kapiten srpske reprezentacije i jedan od najboljih naših fudbalera, Dušan Tadić godinama je u skladnom braku sa suprugom koju mu je najveća podrška i za koju kažu da je sve samo ne tipična žena fudbalera. Srpska reprezentacija odigrala je prvu utakmicu na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj i rezultatom 0:1 izgubila od Engleske.

4. 18 de jun. de 2024 · Dušan Tadić, kapiten reprezentacije Srbije koja broji sitno do sledećeg meča na Evropskom prvenstvu, nije skrivao da je najspremniji igrač u timu. Ipak, malo se zna kako izgleda njegova lepša polovina, supruga Dragana Vukanac, koja već dugo važi za ženu fudbalera koja je totalno drukčija od svih .

5. 17 de jun. de 2024 · Srbija izgubila utakmicu, ali dobila igru: Posle lošeg prvog poluvremenu, u drugom dobra partija „orlova“. I onda je Tadić, u maniru napadača kojima deli lopte, iskoristio šansu na tacni da se više ne jede u sebi već da se njegova gorčina izlije u javnost.

6. 16 de jun. de 2024 · Dragan Stojković je doneo odluku da Dušan Tadić započne utakmicu sa klupe. Fudbaleri Srbije su poraženi do Engleske 1:0 (1:0) u prvom kolu grupe C na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. Jedini pogodak je postigao Džud Belingem u 13. minutu, a Srbija je zaigrala znatno bolje nakon primlejnog gola.

7. 16 de jun. de 2024 · Fudbaleri Srbije poraženi su na startu Evropskog prvenstva od Engleske rezultatom 1:0, a utiske nakon utakmice je izneo kapiten tima Dušan Tadić.