1. Hace 5 días · Българският футболен национал Филип Кръстев се завръща в белгийския първодивизионен Ломел, след като договорът му за преотстъпване в нидерландския Цволе изтече, съобщи за БТА 22-годишният полузащитник.

2. Hace 17 horas · They played out a 1-1 draw against Azerbaijan last time out, with Filip Krastev opening the scoring with his maiden international goal before their opponents leveled the scores three minutes ...

4. Hace 5 días · Филип Кръстев се връща в Ломел, има оферта от водещ нидерландски клуб. dsport.bg 29 Май | 17:35. facebook.com/peczwolle. Българският футболен национал Филип Кръстев се завръща в белгийския първодивизионен Ломел, след като договорът му за преотстъпване в нидерландския Цволе изтече, съобщава БТА.

5. 19 de may. de 2024 · Националът на България Филип Кръстев изигра цял мач при загубата на Цволе с 1:2 като домакин на Твенте. Срещата беше от последния кръг на Ередивизи. Българският халф беше титуляр и остана на терена през целия мач, но не успя да помогне на тима си да избегне поражението. Гостите поведоха в 59-ата минута с гол на Даан Ротс.

6. 6 de may. de 2024 · 06.05.2024. Фейенорд не остави никакви шансове на Цволе, като го победи с 5:0 на „Де Кайп“ в мач от 32-рия кръг в нидерландската Ередивизи. Българският национал Филип Кръстев изигра пълни 90 минути за Цволе, който не стигна до нито един точен удар към вратата на ротердамци в хода на срещата.

7. 17 de may. de 2024 · News about Verbroedering Lommel's Filip Krastev on Sports Mole with the latest player news, biographical information, pictures and more.