1. 19 de may. de 2024 · Strijelac je bio hrvatski reprezentativac Josip Šutalo što mu je bio premijerni pogodak u dresu Ajaxa. Drugi put domaćin je poveo u 78. minuti golom Kozlowskog, a sve je zaključeno kada je Berghuis u 94. postavio konačnih 2-2. Šutalo je odigrao cijelu utakmicu za Ajax na čijoj je klupi za pričuve tijekom cijelog dvoboja sjedio Jakov Medić.

2. 19 de may. de 2024 · Bionic. Reading. Ove nedjelje okončana je sezona u nizozemskoj Eredivise, a Ajax je na samom kraju, u dvoboju 34. kola, odigrao 2-2 kod Vitessea. Vitesse je poveo u 15. minuti golom Boutraha, dok su gosti iz Amsterdama izjednačili u 42. minuti. Strijelac je bio hrvatski reprezentativac Josip Šutalo što mu je bio premijerni gol u dresu Ajaxa.

3. Hace 5 días · “Kad god smo stigli, gledali smo utakmice. Bilo je zanimljivo. Dinamo se mučio, ali na kraju je presudilo to iskustvo koje imaju i taj mentalitet pobjednika. Iako, niti u jednom trenutku nisam sumnjao u ovakav rasplet”, zaključio je Josip Šutalo.

4. Hace 6 días · U odbrani su Josip Juranović, Borna Sosa, Josip Stanišić, Josip Šutalo, Martin Erlić i Marin Pongračić, a u veznom redu Marcelo Brozović, Mario Pašalić, Nikola Vlašić, Lovro Majer ...

5. 10 de may. de 2024 · U 10 GRADOVA /. Euro 2024.: Ovo je sustav natjecanja prvenstva u Njemačkoj. Ovaj 24-godišnjak karijeru je počeo u Neretvancu iz kojeg je u Dinamo stigao u ljeto 2014. Plavi su ga od siječnja do lipnja 2021. posudili u Istru, da bi u ljeto 2023. u transferu vrijednom 20,5 milijuna eura otišao u Ajax.

6. 19 de may. de 2024 · Foto: Drago Sopta/HNS. Reprezentativni branič Josip Šutalo postigao je u dvoboju s Vitesseom svoj prvi pogodak u dresu nizozemskog velikana Ajaxa. Vitesse i Ajax odigrali su neriješenih 2:2 u završnom kolu Eredivisie, a nakon što je u 15. minuti domaćine u vodstvo doveo Boutrah, na 1:1 izjednačio je branič Vatrenih Josip ...

7. 19 de may. de 2024 · Na stadionu GelreDome poveli su domaći pogotkom francuskog napadača Aminea Boutraha u 15. minuti. Prethodno je hrvatski branič Dom inik Oroz u dresu Vitessea dobio žuti karton zbog oštrog starta. U završnici prvoga dijela izjednačio je branič Vatrenih Josip Šutalo.