1. 28 de may. de 2024 · PRAGUE (AP) — A trio of Bayer Leverkusen players who won the Bundesliga and the German Cup unbeaten headline the Czech Republic squad for the European Championship. Forwards Patrik Schick and Adam Hložek and goalkeeper Matěj Kovář were in the 26-man squad named by coach Ivan Hašek on Tuesday.

2. Hace 6 días · Matej has been the scoring leader of Slovan in the Slovak midget league this season with 36 goals and 79 points in 44 games; he was second on the team with 43 assists.

3. 13 de may. de 2024 · Age: 24 (born: 2 April 2000) Club: Bayer Leverkusen (on loan from Bayern Munich) Position: Centre-back/right-back. Country: Croatia (17 caps) Key stats. Stanisic learned his craft in the youth...

4. 11 de may. de 2024 · Jediný gól duelu dal v 44. minúte Matej Hrádecký, keď sa dostal k lopte, ktorú pred seba po priamom kope vyrazil brankár Cristiano Pereiro Figueiredo. Košičania tak pred posledným kolom strácajú na desiate Michalovce tri body.

5. 13 de may. de 2024 · V 44. minúte zahrával priamy kop Martin Mášik, jeho nepríjemnú strelu Figueredo vyrazil len pred seba a dobre dobiehajúci Matej Hradecký poslal loptu do siete a otvoril skóre zápasu na 1:0.

6. Hace 3 días · Sigue en directo el Portugal-Finlandia, partido amistoso de preparación para la Eurocopa 2024 que se juega hoy en el Estadio Jose Alvalade de Lisboa.

7. 11 de may. de 2024 · ONLINE PRENOS. Skaličania vyhrávajú v dnešnom dueli s Košicami 1:0! O triumfe domácich rozhodol v 44. minúte nikým nestrážený z blízka po štandardke Matej Hradecky. Košice sa musia sústrediť na zápas o všetko, ten budú hrať s Michalovcami o týždeň neskôr.