1. 2 de jun. de 2024 · Napadač tuzlanske Slobode Nikola Komazec se oglasio putem svog zvaničnog “Instagram” profila. Sloboda je jučerašnjom pobjedom u 29. kolu Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine nad TOŠK-om sa 1:0 obezbijedila plasman u viši rang.

2. 26 de may. de 2024 · Nikola Komazec je protiv Bratstva iz Gračanice postigao jedan od najljepših golova u karijeri, škaricama za vodstvo Slobode od 1:0 (tuzlaliveba)

3. 27 de may. de 2024 · Prvi gol za Tuzlake je u 22. minuti postigao iskusni Nikola Komazec, koji je sjajnim makazicama savladao protivničkog golmana, te je na taj način podigao publiku na noge, a pobjedu Slobodi je u 78. minuti svojim golom potvrdio Aleksandar Ignjatović.

4. 2 de jun. de 2024 · Nakon posljednjeg sudijskog zvižduka uslijedilo je fantastično slavlje, a posebnu ulogu imao je sinoćnji strijelac trećeg gola i miljenjik tuzlanske publike Nikola Komazec. On se u jednom trenutku popeo na tribinu sa "Fukarama" i poveo pjesmu.

5. 9 de jun. de 2024 · Igrači i navijači Slobode su slavili uz bakljade, vatromet i pjesmu, a posebni trenuci nastali su kada se Nikola Komazec popeo na tribinu sa najvatrenijim navijačima tuzlanskog kluba. Fukare su pozvale Komazeca na tribinu koji se uz pomoć nekolicine navijača uspio popeti, a onda je uzeo megafon u ruke i poveo navijanje.

6. 26 de may. de 2024 · Prvi pogodak Tuzlaka je bio djelo iskusnog Nikole Komazeca, koji je sjajnim makazicama savladao protivničkog golmana. Video ovog gola možete pogledati u nastavku.

7. 26 de may. de 2024 · U stilu najvećih fudbalskih majstora postigao je gol protiv Bratstva iz Gračanice, Nikola Komazec, koji je u 22. minuti ‘škaricama’ doveo Slobodu u vodstvo od 1:0, u važnoj utakmici na putu povratka u premijerligaško društvo.