1. 17 de may. de 2024 · Kā arī tālākajā spēles nogrieznī gan Roberts Savaļnieks, gan M. Nagasava dažās epizodēs raidīja bumbu pāri vārtu pārliktnim. Tomēr spēles 30. minūtē mājinieki atklāja spēles rezultātu, kad Ede Oloko ar brīvsitienu izvirzīja vadībā “Jelgavu” (0:1).

2. 13 de may. de 2024 · Attiecīgi uz soliņa spēli iesāka Ismaels, Roberts Savaļnieks un Elvis Stuglis. Spēles pirmajās minūtēs vārtu konstrukciju norībināja Adams Marhijevs, kad viņa ārpus soda laukuma raidītā bumba atsitās pret vārtu stabu.

3. Hace 6 días · • Vairākumā nokļuvusī RFS otrajā puslaikā sakāva "Daugavpili" – 60. minūtē atlēkušo bumbu pielaboja Darko Lemajičs, 63. minūtē Mārtiņš Ķigurs precīzi trāpīja apakšējā stūrī, 73. minūtē ar tālsitienu izcēlās Roberts Savaļnieks, bet 87. minūtē Petrs Marešs realizēja pendeli pēc debitanta Rainera ...

4. 28 de abr. de 2024 · Intervija ar FC "RFS" aizsargu Robertu Savaļnieku.

5. 2 de may. de 2024 · Roberts Savaļnieks bio, profile, stats, history, awards, trophies, cups, nationality, age, team, salary, transfers, height, weight, injuries, position and more. Find out when Roberts Savaļnieks is on TV.

6. 9 de may. de 2024 · Roberts Savaļnieks. 75' 27: Cheikh Mbaye Diouf: Galvenais treneris: Galvenais treneris: Viktors Morozs: Tamaz Pertia: Jaunākās ziņas. Nacionālā izlase. Mediju akreditēšanās darbam Baltijas kaus ...

7. Hace 6 días · RFS komandai vārtus guva Stefans Paničs, Darko Lemajičs, Mārtiņš Ķigurs, Roberts Savaļnieks un Petrs Marešs. Rīdzinieki jau no pirmajām minūtēm bīstami uzbruka un pirmo reizi bumbu vārtos raidīja 17.minūtē, kad pēc Roberta Savaļnieka izpildītā stūra sitiena nekļūdīgu sitienu ar galvu izpildīja Paničs.