1. 11 de may. de 2024 · 41-year-old Simon Rožman, who has already coached Rijeka abroad in his career, took over Sarajevo in August last year, when he left Domžale together with Senijad Ibričić. Until today, the former coach of Celje and Maribor has led the Sarajevo collective in 34 matches, winning 18 and suffering 9 defeats.

2. 16 de may. de 2024 · Projekat dovođenja slovenskog trenera Simona Rožman na klupu FK Sarajevo je definitivno krahirao. To se može osjetiti nezadovoljstvom navijača, ne samo zbog bodovnog zaostatka, nego i zbog igre Bordo tima u nekih 30-tak utakmica koje je s klupe do sada vodio pomenuti stručnjak.

3. 26 de may. de 2024 · Simon Rožman: 'Nisam zadovoljan, trebali smo voditi u prvom poluvremenu, a primili smo dva gola'. Prije 4 dana. 0 komentara. Radiosarajevo.ba. Link je kopiran. Foto: A. K. / Radiosarajevo.ba / Simon Rožman. Sarajevo je u posljenjoj utakmici Wwin lige BiH gostovao ekipi Širokog Brijega, a u posljednjim minutama stigli su do ...

4. 25 de may. de 2024 · Premijer liga BiH25/05/2024 u 21:19 h. Ekipa Sarajeva se remijem oprostila od koševske publike, a Simon Rožman je otkrio čime su ga igrači razljutili. Fudbaleri Sarajeva će posljednju utakmicu ove sezone odigrati protiv Širokog Brijega. Bit će to meč 33. kola WWin lige BiH.

5. 26 de may. de 2024 · Simon Rožman: Nisam zadovoljan... Sarajevo je u posljenjoj utakmici WWin lige BiH gostovao ekipi Širokog Brijega, a u posljednjim minutama stigli su do izjednačenja od 2:2. Autor: BosnaInfo. 26.Maj,2024. 20:10. Simon Rožman je na kraju utakmice dao komentar za posljenju utakmicu. “Naravno da ne mogu biti zadovoljan, naročito prvim poluvremenom.