1. 22 de may. de 2024 · Tomáš Suslov (born 7 June 2002) is a Slovak footballer who plays as a central attacking midfielder for Italian club Hellas Verona. In the game FC 24, his overall rating is 73.

2. es.besoccer.com › noticia › cronica-salernitana-hellas-verona-serie-a-1316333Misión cumplida - BeSoccer

20 de may. de 2024 · El Hellas Verona logró la victoria por 2-1 en el campo del colista, la Salernitana. Los tantos los pusieron Tomás Suslov en el 22' y Michael Folorunsho en el 45'+3. Por parte del conjunto de Salerno, marcó Giulio Maggiore. Con este resultado, los visitantes certificaron su permanencia en la máxima categoría del fútbol italiano.

3. 20 de may. de 2024 · Futbalisti Hellasu Verona zvládli zápas na pôde poslednej Salernitany a po víťazstve 2:1 sa definitívne zachránili v najvyššej talianskej súťaži. Veľký podiel na tom mal slovenský reprezentant Tomáš Suslov, ktorý v polovici prvého polčasu otvoril skóre strelou spoza šestnástky.

4. 20 de may. de 2024 · El encuentro arrancó de forma positiva para Hellas Verona, que aprovechó la jugada para inaugurar el marcador gracias a un tanto de Tomáš Suslov en el minuto 22, terminando de esta manera la...

5. Hace 5 días · Slovenský futbalista Tomáš Suslov odštartoval posledné kolo talianskej Serie A vo veľkom štýle. Dvadsaťjedenročný ofenzívny stredopoliar či krídelník v prvom polčase súboja medzi Hellasom Verona a Interom Milánom strelil gól a pridal aj asistenciu. Jeho tím priebežne remizuje s ligovým šampiónov 2:2.

6. Hace 4 días · Slovenský futbalista Tomáš Suslov strelil gól a pridal asistenciu v záverečnom zápase Hellasu Verona v Serii A, v ktorom na domácej pôde remizoval s majstrovským Interom Miláno 2:2.

7. 20 de may. de 2024 · SALERNO - Futbalisti Hellasu Verona v zostave so slovenskými reprezentantmi Tomášom Suslovom a Ondrejom Dudom sa zachránili v talianskej Serii A. V predposlednom 37. kole zvíťazili na pôde Salernitany 2:1. O prvý gól hostí sa postaral v 22. minúte Suslov.