1. 20 de may. de 2024 · Kadetska reprezentacija Srbije (igrači do 17 godina) pobedom je u ponedeljak otvorila Evropsko prvenstvo. Srbija je u prvom meču savladala Ukrajinu minimalnim rezultatom, 1:0 (1:0). Selekcija Jovana Damjanovića do pobede je došla sjajnim golom Dušana Makevića iz drugog minuta. Srbija je bila bolji rival u prvom poluvremenu, imala je ...

2. 3 de may. de 2024 · Vukašin Jovanović, nekadašnji mladi reprezentativac Srbije, a sada štoper Čukaričkog oglasio se putem "Instagrama" i ostavio je fotografiju u opremi Crvene zvezde, zajedno sa Markom Grujićem. Jovanović je pre meča Zvezde i TSC kada su crveno-beli osvojili 35. titulu pobedom od 2:1, igrao za Čukarički protiv Naprertka.

3. Hace 4 días · „Minimalne su nam šanse za plasman u Evropu, to sam kazao odmah posle meča protiv Partizana na konferenciji za novinare. Bićemo bez devetorice standardnih igrača u duelu protiv Crvene zvezde, zbog četvrtog žutog kartona meč propušta Igor Miladinović, crvene kartone protiv Partizana dobili su Marko Docić i Vukašin Jovanović.

4. 20 de may. de 2024 · Fudbal Autor: Dušan Marković 20. maj 2024 18:58. Kopiraj link. Foto: FSS. Selekcija Srbije do 17 godina savladala je na startu Evropskog prvenstva koje se igra na Kipru selekciju Ukrajine rezultatom 1::0 u prvom kolu grupe A. Strelac jedinog pogotka bio je defanzivac Dušan Makević već u drugom minutu meča.

5. 2 de may. de 2024 · (Telegraf.rs) Teme. Ljubav Vukašina Jovanovića prema Crvenoj zvezdi nikada nije bila sporna, ma gde god da je igrao posle odlaska na Marakane, što pokazuje i poslednja objava na.

6. 20 de may. de 2024 · U drugom delu utakmice u srpskoj reprzentaciji istakao se golman Vukašin Jovanović koji je imao nekoliko sjajni intervencija. Srpski kadeti do kraja meča uspeli su da odbiju sve nalete i upišu prva tri boda na Evropskom prvenstvu. Naredni meč Srbija igra protiv domaćina Kipra u četvrtak od 19.30, a potom sledi i treće kolo, protiv Čeha.

7. Hace 5 días · Jedan od aduta Orlića biće golman Vukašin Jovanović. Među stativama je siguran u granicama lične samouverenosti. Linija na kojoj stoji je, metaforički sročeno, granica između hrabrosti i realnosti. Ipak, uglavnom zna kako da izbegne onih par centimetara koji vode u ponor.