1. 12 de may. de 2024 · 38-ąją minutę Yukiyoshi Karashima turėjo erdvės tolimam šūviui, bandymas kaire koja buvo netikslus. Po minutės P. Golubicko smūgį stabdė A. Bražinskas.

2. 25 de may. de 2024 · Yukiyoshi Karashima. Japonya doğumlu olan Yukiyoshi Karashima 27 yaşındadır . Zalgiris Vilnius forması giyen futbolcu orta saha mevkisinde oynamaktadır. Zalgiris Vilnius takımında oynadığı 8...

3. 26 de may. de 2024 · Pagrindiniai įvykiai. Rungtynių statistika. „TOPsport A lygos“ 15-asis turas finišavo Saulės mieste. Ten Vilniaus „Žalgiris“ likvidavo įvarčio deficitą bei 2:1 (1:1) įveikė FA „Šiauliai“.

4. Hace 6 días · Rungtynių statistika. „TOPsport A lygos“ lyderis Vilniaus „Žalgiris“ antrą vizitą pastarosiomis dienomis Širvintose įprasmino pergale. 16-ajame ture vilniečiai 3:1 (1:0) nugalėjo Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkus.

5. 30 de may. de 2024 · Lietuvos futbolo varžybų ir rinktinių rezultatai, statistika, naujienos.

6. 22 de may. de 2024 · Zalgiris Vilnius. Follow. Get the full Zalgiris Vilnius stats for the 2023 season on ESPN. Includes leaders in goals, assists, yellow and red cards, and longest streaks.