1. 20 de may. de 2024 · Borac i Zrinjski vodili su bitku do samog kraja. Mostarci su se nadali kiksu Banjalučana, kako bi u zadnjem kolu pala odluka o prvaku, ali je Borac danas ostvario trijumf i osvojio svoju treću titulu. Već na startu meča šansa za Borac, kada je Vuković iz dobre pozicije šutirao pored gola.

2. 21 de may. de 2024 · Na kraju, pobjednički pogodak za Borac, za konačnih 4-3, postigao je Zoran Kvržić iz očiglednog zaleđa. Borac je time po treći put osvojio naslov prvaka u svojoj povijesti. Rekorder je i dalje Zrinjski koji je osam puta bio pobjednik, a trofej prvaka je osvajao i posljednje dvije sezone u nizu.

3. 20 de may. de 2024 · Četiri minute nakon toga Borac je preokrenuo rezultat preko Zorana Kvržića koji je pogodio iz čiste ofsajd pozicije Gol Kvržića iz ofsajda protiv Igmana . Screenshot

4. 20 de may. de 2024 · Golove za "Borac" postigli su David Vuković, Jovan Nišić, Damir Hrelja i Zoran Kvržić, a za "Igman" Belmin Mešinović, Mirsad Ramić i Velizar Janketić. "Borac" ima 78 bodova na tabeli i u posljednjem kolu gostuje ekipi "Željezničara".

5. 23 de may. de 2024 · Borac je najveću prigodu zapravo dočekao u 90. kada je Zoran Kvržić ostao sam na drugoj vratnici i tukao glavom, no naišao je na odličnu obranu Gorana Karačića. Zrinjskom je ovo treći osvojeni Kup u klupskoj povijesti, a Borac će se morati zadovoljiti osvojenim prvenstvom.

6. 20 de may. de 2024 · Igrač utakmice: Zoran Kvržić (Borac) 7,5. BORAC: Milošević 6,5, Ćelić 6,5, Jurilj 6, Grahovac 7, Herera 7, Vuković 7,5, Lukić 7 (od 70. minuta Makarić -), Blagaić 7 (od 70. minuta Vranješ -), Šušić 5 (od 45. minuta Jokić), Nišić 6,5 (od 63. minuta Fićović -), Hrelja 7 (od 63. minuta Kvržić 7,5). Trener: Vinko Marinović.

7. 20 de may. de 2024 · Velizar Janketić je poslao sjajan centaršut prema Mirsadu Ramiću, koji je odlično reagovao i pogodio malu mrežu, ali je na asistenciju Damira Lazića, Aleksandar Njegomirović poništio gol. Brzo nakon toga Borac dolazi do potpunog preokreta. Zoran Kvržić je ušao u igru i odmah pogodio za vodstvo 4:3.